Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Picit félek attól, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picit félek attól, hogy a barátom még érez valamit az exe iránt. Azt mondja hogy már nem szereti, de én mégis félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve, hogy szétmentek. A barátom nagyon szerelmes volt belé. Szerintetek fél év alatt el lehet felejteni egy nagy szerelmet. Több mint 2 évig voltak együtt. És ráadásul a csaj családjával a mai napig jóba van. Így el lehet felejteni valakit? Ti mit gondoltok erről? Mi a véleményetek?
2014. aug. 7. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz semmit. Ne nyaggasd ezzel, legjobb, ha szóba se hozod.. Ha ő akar beszélni róla, akkor viszont jobb ha hagyod. Ezen csak az idő segít, ha téged is megszeret, akkor el fogja felejteni :) Nekem is volt már ilyen, hogy a barátom a kapcsolat elején sokszor említette az exét, azt mondta haragszik rá, de én úgy éreztem, hogy attól még szereti... Nem mondtam semmit, ráhagytam. Idővel már nem beszélt róla... (mondjuk ők semmilyen formában nem tartották a kapcsolatot)
2014. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
váltsd át a kiterjesztést.. az exe nem a legjobb
2014. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 manó1235 ***** válasza:
Én 2 éves kapcsolatom után úgy kb 3-4 hónapra jöttem össze a mostani párommal , az elején nehéz volt, de könnyebb felejteni ha van melletted valaki. Én is jóban vagyok exem családjával, de a mostani párom a mindenem. Semmi pénzért nem mennék vissza az exemhez.
2014. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!