Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kifordultam önmagamból, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifordultam önmagamból, hogy tovább?

Figyelt kérdés

Nem akarok untatni senkit, így megpróbálom rövidre fogni.

Több, mint két és fél éve vagyok a barátommal(19/L). Amióta vele vagyok, TELJESEN kifordultam önmagamból. Érzem, hogy ha nem lennék vele megint az lehetnék, mint régen. Azt se tudom már ki vagyok, teljesen összeomlott az önképem, nagyon sokat változtam ROSSZ irányba.

Szakítani nem tudok,mert azt érzem az életem része, és szükségem van rá. 2 éve várom a csodát, hogy ez megoldódjon. Úgy érzem 19 évesen, hogy beszorultam ebbe a kerékbe, mert ha szakít pánikrohamom lesz, én nem tudok szakítani, és nem javul semmi. Próbálok tenni a rossz ellen, sokat járok el a barátokkal, szórakozok, szóval nem lehet azt mondani, hogy a babérjaimon ülök. Volt valaki így? Hogy oldódott meg neki?


2014. aug. 7. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Miben erzed azt, hogy jelentosen megvaltoztal a rossz iranyba?
2014. aug. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nehéz elmondani, a kisugárzásom, a világképem.

Amióta vele vagyok, nem tudok önfeledten nevetni, folyton szorongok, pánikbeteg lettem, úgy érzem egész nap fáradt vagyok, nincs kedvem semmihez. Elvesztettem a barátaimat(akiket most hosszú ügyködés után "szereztem vissza"). Elméletileg folyton megsértődöm az emberekre, és a boldog, nevettetős énemet nem tudom visszahozni.

2014. aug. 7. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakíts már vele,mert rámegy az egészséged.Tudsz szakítani,ha pánikrohamod van az lesz is ha vele maradsz.
2014. aug. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha így folytatódik rosszabb lesz, szétverte az önbecsülésed gondolom, azért nem vagy önmagad...

Ha egyet értesz ide másolom egy válaszom amit egy másik lánynak írtam ma aki hasonlóan vergődik mint Te..

Kéred?

2014. aug. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kérdező mennem kell, elküldtem privátban..

szia!

2014. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szakítani próbáltam, rengetegszer határoztam el magamat. Tudom, hogy gyengeség, de olyan érzésem van, mintha egy láthatatlan kötelék lenne közöttünk, ami fojtogat, és nem engedi, hogy szétszakítsam.

Tudom, butaság, de tényleg ezt érzem, máskülönben rég szakítottam volna.

3. válaszoló, nagyon megköszönném!! :)

2014. aug. 7. 22:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. aug. 7. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!