Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maldív-szigeteki nyaralás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maldív-szigeteki nyaralás a barátnőmmel. Lehet valamilyen probléma? Többi lent.

Figyelt kérdés
Volt valaki már? Elsősorban ez érdekel, a tapasztalatokkal együtt. A második, leszbikus pár vagyunk, ebből származhat valamilyen problémánk?

2014. aug. 7. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Ebben az országban Balatonra eljutni is egy csoda.
2014. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért lenne csoda a Balatonra eljutni?
2014. aug. 7. 23:08
 3/8 kolosszus22 ***** válasza:
Hogy jön össze a Maldív szigetek azzal, hogy leszbikus vagy? Ott hagyomány, hogy a homókat keresztre feszítik vagy mire gondolsz? Fuck logic!
2014. aug. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kolosszus22 ***** válasza:
Ha tényleg ez aggaszt: Dubaiban nyíltan megy a vuzulás, az arab férfiak kőkeményen döngetik egymást, ott ez már sport, hogy nők esetén mennyire nézik el ezt azt nem tudom.
2014. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Technikailag tényleg hagyomány, mivel lényegében illegális "melegnek lenni".

Azonban turistaként nem hiszem (Vagyis a gugli nem - ha tudsz angolul akkor ajánlom, mert nagyobb forrás áll rendelkezésedre. Elég beírni, hogy maldives homosexuality, személyes tapasztalatok is vannak), hogy bármi atrocitás érne.

Én tényleg nem tudok sokat mondani, meg nem hiszem, hogy annyi meleg pár lenne GyK-n, akik a Maldív-szigetekre járnak nyaralni. Ha esetleg az angol nem lenne meg, nyugodtan írj privát üzenetet és lefordítok pár dolgot szívesen.

2014. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Beszélek angolul, nincs gond. :) Köszi.

Amúgy meg igen, tudtommal illegális ott a homoszexualitás, csak azt nem tudtam, hogy turistákra is vonatkozik -e, vagy pedig a pénznek ismét nincs szaga. :)

2014. aug. 8. 07:44
 7/8 anonim válasza:
100%

Amikor Maldívon voltunk, akkor a mellettünk lévő bungalow-ban, egy meleg pár volt. Elég távolságtartóan viselkedtek egymással "közterületen". De a teraszukon, ami eléggé elrejtett volt a növényzet miatt, ott azért lazábbak voltak.

Sztem menjetek, érezzétek jól magatokat és egymást.:)

2014. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem valószínű, hogy vala eljutok oda, de ha mégis, jó lenne tudni mi a helyzet, szóval én szívesen olvasnám a Ti tapasztalataitokat, ha visszaértetek :)


Jó nyaralást!

2014. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!