Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek ekkora korkülönbségről?

Figyelt kérdés

Befolyásolni különösebben nem fog a válaszotok,(úgyis én döntök) csak nagyon kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok, hogyan vélekedtek egy ekkora korkülönbségről.

Szóval... Van egy lány, nagyon aranyos, kedves, és értelmes csajnak tűnik, a probléma csak az, hogy kicsit fiatalnak tartom (hozzám képest). Igazából ő kezdeményezett. A korát ugye akkor még nem tudtam, a mellbőségéből meg 17-nek is gondolhatnám.


Lényeg a lényeg, ő 14, én meg 20 vagyok. És igen... én is cikinek érezném, hogy egy 14 évessel járok, de ha amúgy okés a csaj, miért ne ?


Ti mit gondoltok ? Szerintetek a nagyon nagy korkülönbség ellenére ki lehet hozni ebből valamit ?



2014. aug. 7. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha cikinek éreznéd, akkor mi a kérdés?

Egyébként szerintem van rá esély, hogy működjön, csak éppen nem sok.

2014. aug. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én 19vagyok, fél hónap múlva meg már 20, a bnőm meg 15, de nem ciki szerintem
2014. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én majdnem 17évesen se járnék 20 évessel.
2014. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
14 ő kezdeményezett..Ne mondj többet.Dúlnak benne a hormonok,de azon se lepődj meg ha egyszer csak hoppon hagy,mert még túl éretlen,akárki akármit mond.
2014. aug. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért már nem kapsz börtönt, kúrjad, amennyire csak tudod, nagy szerencséd van egy darabig.
2014. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a szülei megtudják azonnal el lesztek tiltva. Szexelni 14 évesen még úgysem fog, várhatsz rá évekig is akár... attól függ persze... de ha értelmes, rendes csaj akkor bizony várni fogsz. Rengeteg gondotok lesz, elfogadni senki nem fogja a kapcsolatotokat, téged pedonak gondolnak majd, hiszen akárhogy is néz ki 14 évesen még csak egy gyerek.
2014. aug. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!