Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Erre, hogy reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Erre, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőmről előkerültek erotikus jellegű fényképek, amiket az exeivel készítettek még régen. Gondoltam kíváncsiságból rákérdezek, hogy csinálunk-e hasonlóakat. Válasz, nem szeretne mert szégyelli azokat is, és már megváltozott.
2014. aug. 7. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Rendben van.
2014. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
dobnám a r*bancot
2014. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Semmi gond nincs ezzel.
2014. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleve minek akarsz erotikus képeket készíteni róla mikor élőben is nézheted?
2014. aug. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sosem akartam róla ilyen képeket! De ez nekem elégé szarul esik, hogy az összes exe lefényképezgette nekem meg nem engedné.
2014. aug. 7. 23:13
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha az összes exe uborkával kúrogatta farok helyett akkor te is egy uborkát szeretnél neki feldugni?
2014. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Te nem figyelsz oda ara amit mond neked? Nem engedné, mert megbánta, és már megváltozott. Örülj neki. azon kívül azért sem engedheti még, mert az exeivel csak szex volt, lehet hogy téged szeret, ez eszedbe sem jut?
2014. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Shift+del a képekre és akkor kvittek vagytok. Egyébként igaza van. A mai világban tilos pucér képet csináltatni, mert felhasználható...
2014. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem! Szerintem nem bízik bennem.
2014. aug. 7. 23:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen rendben van. Tényleg megkomolyodott és örülj neki. Értem én, hogy mi zavar a dologban, de próbáld jól felfogni. :)
2014. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!