Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb ember elítéli azokat a tiniket akinek párkapcsolata van?

Figyelt kérdés
azokat nyilván én is elítélem akik 12-13 évesen 1-2 hét után össze fekszenek, mert az nyilván nem normális. de az olyanok is kapnak megjegyzéseket akik 15-16 évesek és hónapok sőt évek óta együtt vannak és még le se feküdtek. pedig 16 évesen már reális egy komolyabb kapcsolat és talán még a szex is szerintem, de ha az sincs akkor miért kapnak megjegyezéseket?
2014. aug. 7. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

16 évesen a szex nem reális,és normális,a kapcsolat esetleg,akár hiszed akár nem ere nem áll készen egy 16 éves.

Ez csak a mai rothadt társadalom miatt van így.

2014. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Röviden: mert érzelmileg nem elég érettek.

Papíron nem véletlenül 18 a korhatár. Sok kisfiú meg kislány összefekszik azt se tudják mit csinálnak és utána írják ide a kérdéseket. Én 19 évesen kezdtem el csajozni, akkor éreztem magamat késznek rá.

2014. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Ja és még azért idegesítő, mert felnőtesebbnek akarnak látszani, hogy ők már milyen nagyfiúk/lányok.
2014. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kivételek!

A többség viszont csak azért van ilyen fiatalom kapcsolatba mert az " menő".

2014. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
16 éves vagyok, és nem menőzésből vagyok kapcsolatban.
2014. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
5. Pedig még egy kis porbafingó csipxar vagy! :DD
2014. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#4 igen, vannak kivételek akik felfogják ennek súlyát ilyet én is ismerek és teljes mértékben az mellet vagyok ,hogy igen ha vigyáztok ésszel felfogjátok amit csináltok nyugodtan. de ezek szerint a sok hülye miatt akik szerint az a menő , hogy 14 évesen ennyi meg ennyi emberrel dugtam az miatt ítélendő el ez az egész azoknál is akik esetleg az értelmes kategóriába tartoznak?
2014. aug. 7. 23:34
 8/15 anonim ***** válasza:
17 éves korom óta van barátnőm és komoly kapcsolat van köztünk. Szerintem az vonz igazán benne, hogy ő is jóval érettebb a koránál.
2014. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A legjobb mikor összejönnek, és még aznap az az első dolga, hgy kiírja faszbúkon, hogy kapcsolatban...ahahahahah
2014. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

6.

Lehet, hogy az vagyok.

De facebookom sincs, nem menőzök vele, mert szerintem nem a nagyvilágra tartozik az életem.

2014. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!