Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy hazas asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy hazas asszony nehezen kaphato a ferje szamara?

Figyelt kérdés
Vagy ez hazassagban nem aktualis?nem valik attol egyhanguva vagy megunhatova a no ha mindig ugrik ha a parja szexelni akar?a ferfiaknak kell az h nehezen szerezzek meg a predat.bennuk van a vadasz oszton.Hogyan potolja ezt a varazst egy feleseg?

2014. aug. 8. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%

Hát elárulom, hogy majd ha házas leszel rájössz, hogy sokszor nehezen becserkészhető lesz a feleség, főleg 1-2 gyerek után :-)

Szerintem sokkal nehezebb a dolog, mint szabadként vagy amíg nem éltek együtt...

De azért a vadász ösztönben valamennyire igazad van, én csinálnék havonta egy ismerkedős napot amikor legálisan lehet mindenkinek mással ismerkedni, tuti sok ember életét

dobná fel és lenne színesebb...

2014. aug. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%

Az unalom attól alakulhat ki, évek/évtizedek alatt, hogy mindig ugyanazzal csinálják. Nem pedig attól, hogy mennyire kapható a feleség.


Nehezen értelmezem a kérdést (lehet túl reggel van még), de nem tudom elképzelni a saját életemben, hogy mit is jelenthet a nehezen/könnyen kaphatóság. Ha mindkettőnknek van kedve/lehetősége szeretkezni a másikkal akkor mindig szeretkezünk is.


Nem a férfi vadássza a feleségét, és a nő nem "ugrik" hanem mindkettő kívánja a másikat. Nem értem miért kéne ezt bonyolítani.


amiről te beszélsz (unalom) pár évtized alatt kialakulhat. Ha az egyik (vagy mindkettő) kezd ráunni a másikra szexuális értelemben akkor az más probléma, a megoldása pedig külön téma. (jellemzően ilyenkor szokott legálisan vagy illegálisan megjelenni egy-egy alkalmi partner, tehát a félrelépés)

2014. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát nem egyszerű "feladat" fenntartani a szenvedélyt és tüzet, de egyáltalán nem kivitelezhetetlen.

Mivel a mindennapok (főleg egy hosszabb házasságban és gyerek mellett) eléggé kiveszik egy nőből az erőt, megfelelni a munkában, ellátni a gyerekeket, vezetni a háztartást és nyilván az ágyban is szexinek lenni nem könnyű feladat, de ehhez kell először is megfelelő és segítőkész férj.

Ha ez megvan akkor már mindjárt könnyebb a dolog, de nem szabad hagyni a dolgokat addig, hogy ellaposodjanak, hanem a házasság menete alatt is szervezni kell sok kettesbeni programot, érdekes, izgalmas találkákat és az ágyban is nyitottnak, bevállalósnak kell lenni, hisz az évek alatt összecsiszolódott felek, már csukott szemmel ismerik egymást, ha ebbe beletörődnek akkor egyhangúvá, unalmassá válhat a szex.

Ezért kell meglepni a párunkat egy-egy szexi fehérneművel, kihasználni a spontán lehetőségeket, beszerezni izgalmas szexuális segédeszközöket, új pózokat, vágyakat kipróbálni, megélni és törekedni arra (mindkét félnek), hogy ezek az alkalmak ne legyenek monotonok (ne minden este 9-kor misszionáriusban tolják) és akkor akár egy életen át fenntartható egy ha nem is minden téren, de sok szempontból tökéletesnek mondható házasság :)

2014. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

#1

Egyetértek, ha nem is a havonta időszakban.

Én azt szoktam mondani, hogy ha legkésőbb 5 évente mindkét félnek becsúszna egy félrelépés a válások száma drasztikusan esne. :))))

2014. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mar hazas vagyok :p .es epp azt szeretnem elkerulni h 'vadaszni menjen' :))) nem tudom miert ugy erzem olyan konnyen megy neki velem ilyen teren.es nekem is hianyzik h lassam tenyleg vagyik ram de nagyon.nem hogy csak ugy megszokasbol meg a szexualis szuksegletek kielegitese vegett minden este szex.ha visszautasitom csak alszik :p eleg szomoru de nm szivja mellre.ra ket percre horkol mint egy vaddiszno.en meg varom hogy ebredjen fel benne a vagy....az igen...es nm unalmas a szex.megteszek mindent...
2014. aug. 8. 09:43
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha visszautasítod miért nyúljon hozzad te szerencsementes? Hogy feljelentsd erőszakért?

Jesszus..

2014. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez lesokkolt...de mondasz valamit.nos en arra gondoltam erzekeltethetne jobban azt h vagyik ram.ez igy olyan lapos.es felek idovel mar nm fogja ennyire sem erdekelni a dolog.nincs benne romantika...erre gondoltam.de azt hiszem te picit eltuloztad.es itt ha elolvasod a kuzdelemrol,hoditasrol,csabitasrol kerdeztem.az a kerdes alapja.arra vagyok kivancsi h mi asszonyok hogyan tudjuk biztositani a ferjunk szamara azt h ugy erezzek megszerezik a not ujra meg ujra.ugy mint fiatal korukban.vagy legalabb reszben.vagy ez csak hazassagon kivul ervenyyes?nekunk mar tabu?
2014. aug. 8. 12:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

kérdező


nem hinném, hogy ez nagyon tudatosan fenntartható. Egy kis szándék kell persze, de az mindkét fél részéről. Értem ezt úgy, hogy a férjed elmegy a virágüzlet előtt, akkor juss eszébe, és hozzon neked virágot.

De őszintén szólva tippem sincsen, hogy ezt tudatosan hogyan tudnád elérni nála. A figyelem felkeltése, és a "kéretem magam" tényleg csak egy hajszál a különbség, az egyikkel sokat nyerhetsz a másikkal viszont elveszítheted.

Én személy szerint nem mernék ebben gondolkodni.

2014. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ezt egyesek úgy szokták megoldani, hogy vakrandit csinálnak a párjukkal, úgy tesznek mintha újra ismerkednének de egymással, levelezés, találka.

Persze én még nem próbáltam ki :-)

Engem az jobban bosszant amikor azt mondja a párom este lesz szex és elmarad, mert alszik, fáradt stb... 37 férfi voltam

2014. aug. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem reagálom túl a dolgot.


A parod nem lat a fejedbe,ha elutasítod akkor arra gondol hogy nem kívánod arra végképp nem fog,hogy csábítasra vagysz.


Ha meg úgy próbálkozna hogy nem akarod,azt megerőszakolasnak hívják...


#7

2014. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!