Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem normális hogy 23 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem normális hogy 23 éves nőként már komoly kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés
Amikor kijelentem hogy nem komoly kapcsolatot akarok, ha nem valami komolyabbat, mindig elmenekülnek tőlem a férfiak. Más velem egyidősök többségének, már van komoly évek óta tartó párkapcsolatuk, míg én még mindig egyedül vagyok. Mindig azt mondják rám hogy komoly vagyok. Az egyik legnagyobb probléma velem, hogy csendes vagyok. Tőlem miért nem akar senki semmi komolyabbat?
2014. aug. 8. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert "senki" nem ismer.


Egyébként nincs ezzel gond, de gondolom a célközönséged

inkább csak megdöngetni akar, minthogy komolya dolgokat.


Ha fiatalabb lennék, még talán szóba is jöhetnél :)

2014. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Van pár kérdéssel lejjebb egy 23 éves pasi is aki komolyat akar. Beszélgessetek, szerintem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor miért van az hogy velem egykorúaknak már gyerekük is, vagy házasok?
2014. aug. 8. 08:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kor függvénye... van, akinek összejött egy normális

kapcsolat.. Sokan 23 évesen már el is váltak, vagy egye-

dül nevelik a gyerekeiket...

2014. aug. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sokaknak nem jön be a csendes típus :) ez olyan mint a vékony és telt lányok...valaki ezt valaki azt szereti...a csendes lányok is értékesek...a hangoskodó r*bancok na ők nem :D legalábbis az én szememben nem, pont rossz példa :D de a nem csendes kedves rendes lányok is értékesek :)

én 21 évesen szintén komolyat akarok, életre szóló kapcsolatot, sokakat megriaszt ez, mert én "a gyerekeim anyját keresem"...én nem próbálkozni akarok egy kapcsolattal, hanem egy boldog kapcsolatot kialakítani...még nem találtam meg hozzá a megfelelő partnert, de tudom, hogy létezik és meg fogom találni :) ahogy te is megfogod találni! hidd el veled is fog valaki komoly kapcsolatot kezdeményezni, csak még nem találtad meg az illetőt :) talán az előbb linkelt 23 éves srác pont az eseted, nem biztos, hogy ő az, de ezt szerintem privát levelezés után megtudhatod :) hidd el te is leszel boldog komoly kapcsolatban és akkor már csak nevetni fogsz ezen a kérdésen :) remélem minél hamarabb sikerül :) sok sikert!

2014. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én 16 vagyok és komoly kapcsolatot akarok, nem pedig szórakozásból dugni mindenkivel, mint a korombeliek többsége :D na ez szerintem kevésbé normális :D

ne aggódj, találsz majd valakit :)

2014. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a normális.Miért van veled egyidőseknek gyereke,mert rothadt a társadalom,nem kell követni a birka embereket,ha a kútba ugranak utánuk ugrasz?

Te neked mi a jó azt lesd,élj.Én örülnék egy ilyen barátnőnek,aki nem szórakozni akar,de a társadalom miatt,fontosabb az embereknek,a többi lesni,mint saját magukat.

2014. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem kor függő és nem is tőled függ, bár én azt javaslom, hogy ezt a ,,komolyabb kapcsolatot akarok" dolgot ne terjeszd, mármint, ez meg ijeszti őket. Csak alakítsd úgy a dolgokat, hogy ő is azt akarjon veled. Én sosem mondtam senkinek, hogy komolyabb kapcsolatra vágyom, és most mégis úgy alakult, hogy 17 évesen 3 éve együtt vagyok valakivel és egy héten 5 napot folyamatosan együtt töltünk, ami már lassan nevezhető összeköltözésnek. Vedd lazán a dolgot és bolondítsd magadba, ha a megfelelő férfit megtalálod, ő fog majd tenni érte, hogy komolyabb legyen a kapcsolatotok :)
2014. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez most komoly hogy kijelented???

A 12 évesek szokták a dolgokat kijelenteni, hogy most járunk, ez most komoly stb.....

Egy kapcsolat kialakul! És ha normális vagy, akkor normális kapcsolat is lesz. Ergo miért nincs normális kapcsolatod?

2014. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!