Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindenkinek a csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenkinek a csendes visszahúzódó csajok jönnek be?

Figyelt kérdés
? Miért nem szeretitek a nagyszájú vicces talpraesett lányokat? Mert 30-ból kb. 28 pasi a csendes kislanyokat szereti miert? :0 20L
2014. aug. 8. 09:04
1 2
 1/20 KnightBalazs ***** válasza:
Mert nehezebb a nagyszájúakat megszerezni. Legalábbis nehezebbnek tűnik. Hidd el tényleg igy van. Eszembe se jutna egy talpraesett és vicces lánynál hogy tetszhetek neki...
2014. aug. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Te olyan vagy? Írj nekem, mutasd, mennyire vagy beszédes! Max. ismerkedem, nem több!!!


23/F

2014. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

És, ha nekem mindkét változat bejön?

A csendesek titokzatosabbak, már azzal, hogy nem beszél folyton magáról okot ad arra, hogy megpróbáld megismerni.

A nagyszájú lányokkal viszont könnyebb alkalmi vagy szexkapcsolatot kialakítani mert bátrabban húzhatod az agyukat "komolytalan" szexuális utalásokkal.

2014. aug. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Hát lehet, hogy a felsorolásból rád csak a a nagyszájú illik a viccesnek és talpraesettnek meg csak te szeretnéd magadat látni, de nem vagy az.
2014. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mert a nagyszájú, nagydumás vagány csajok elriasztják az átlag pasit, nem érzik elégnek magukat egy energikus buligép csajszihoz. Az ilyen nem visszahúzódó csajok mindig a figyelem középpontjában vannak, így mindig a fiúk érdeklődésének fókuszpontjában izzanak, engem is elriasztana egy olyan csaj, akit folyton pasik gyűrűje vesz körül és gátlások nélkül kezdeményez ismeretséget bármilyen idegen pasikkal. Na meg egy visszahúzódó és csendes...esetleg "stréber" kislányos csaj áraszt magából egy olyan kis cuki ártatlanságot, ami nagyon bejön a pasiknak.
2014. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Már megint egy általánosító kérdés. egyszer azt kérdezitek miért a nagyszájúak aztán azt miért a csendesebb..
2014. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Lehet hogy általánosító kérdés de engem érdekelt.amugy köszi a válaszokat :)
2014. aug. 8. 09:20
 8/20 anonim ***** válasza:

mind2 típusban vannak értékes tulajdonságok...szerencsém volt mind2-ből megismerni a jót és a rosszat is...mármint jó példát és rossz példát...meg van a csendes lányok előnye és meg van a nagyszájú lányok előnye is...de nem elég ennyi! sok más tulajdonság is fontos! például ismerek olyat aki azért jött össze ilyen lánnyal mert irányítani tudja...én nem értek ezzel egyet, hogy miért kell irányítani...de ez az ő dolga...


21F

2014. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Gondolom a többi lány sem visszahúzódó csak te szeretnéd így jellemezni őket mert jobbat tesz az énképednek. Nem bassztatásból, de nem vagy véletlenül csúnya vagy kövér?
2014. aug. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyaltalán nem. És miért kell egyből belém kötni? Ez az oldal azért van hogy megkérdezzem ami érdekel de pár idióta itt éli ki magát. Köszi ;)
2014. aug. 8. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!