Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez belefér még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez belefér még vagy ribizlis? Csak őszintén!

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, idén leszek 18


Nos.. Élem az életem, bulizok, élvezem az egyedüllétet.. Ez azt jelenti hogy nekem tetsző férfiakkal csókolózok vagy max petting de egyikkel se jutok tovább a szexig. Azt majd csak a szerelmemmel.. De amíg nincs (és ez nekem nem probléma még) addig élvezem hogy szingli vagyok és azt csinálok amit akarok, azzal akivel akarom egy határt betartva.


Nekem emiatt nincs bűntudatom és nem érzem magam ribizlinek sem... Csak érdekelne a ti véleményetek is erről, hogy ez elfogadható e egy rendes lánynál. Meg tapasztalat is jöhetne, érettebb nőké, az ő múltjukkal kapcsolatosan, hogy mikor ők fiatalabb korban szinglik voltak, kihasználták e, és ha igen, megbánták e... Mert én nem bánom ezeket, de félek, hogy később meg bánni fogom.


2014. aug. 8. 10:13
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
41%
Inkább az ezzel a baj, hogy önző dolog. Kicsit gondolkozz el azon, hogy azok számára, akikkel "kavarsz", milyen érzés lehet. Nem mondom, hogy feküdj le mindenkivel, csak rossz helyen húzod meg a határt.
2014. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Jaaa igen, random pasikat azért nem szopok le. De azt már hagytam hogy megujjazon egy fiú aki tetszett... (Remélem nem gáz) Ezt értem petting alatt.
2014. aug. 8. 10:16
 3/39 KnightBalazs ***** válasza:
43%
Szerintem nem gáz. Pontozzatok le de na fiatal vagy élvezd ki az életet ameddig lehet. Főleg Magyarországon... Nem lesz még többet ilyen jó sorsod...
2014. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem igen az, és nem fér bele!

Én 20 éves vagyok, de ilyet sosem csináltam. És ha annyira rendes lány lennél, mint írod, akkor eszedben sem lenne ilyeneket csinálni!

Jópár hónapja nem vagyok kapcsolatban én sem, ilyet mégsem csinálnék mert nekem ez már igenis r.ibancos!

2014. aug. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom mar tele van a kerdes "igen, ribizli vagy" jellegu valaszokkal...

Szerintem ez meg epp belefer, bar pettingelni lehet nemkellene ismeretlenekkel, mert gondolom nem csak ismerosok a neked tetszo ferfiak.

En 20 eves vagyok, nekem is volt egy ilyen korszakom, hogy bulikban smaroltam sracokkal, volt hogy egy honapban ot kulonbozovel es eggyel le is fekudtem, de ismertuk egymast mar nagyon regota, kicsit bepialtunk, kivantuk egymast es megtortent. En nem bantam meg semmit, szep volt, jo volt, kellett ilyen is. En azt nondom elvezd az eletet, amig lehet, inkabb most, mint 30 evesen visszasird, hogy o jaj en nem is csinaltam semi izgalmasat az eletben.

Ea amugy is a fiuk ugyanezt csinaljak, bezzeg ok nem ribizlik.

20/L

2014. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
61%
Én se csináltam ilyeneket sosem. Nálam megállt ott a dolog,hogy egy aznap megismert fiú megfogta a kezem.:D
2014. aug. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
82%

Igazából egy igazi ösztönlény vagy kérdező. Ha neked belefér, akkor belefér. Szerintem meg ribizlis, így ha esetleg én bejönnék neked, akkor sem akarnék tőled kapcsolatot és valószínű, hogy más normálisabb fiúk is így gondolnák...


Szóval csak óvatosan, mert később esetleg így fogsz lecsúszni normálisabb párkapcsolatokról.

2014. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
#4: nem mondtam magamról egy szóval se hogy rendes lány lennék :D hol olvastad? kis szövegértés gyakorlás beleférne nálad...
2014. aug. 8. 10:27
 9/39 anonim ***** válasza:
75%
A testet használni kell..... ennyi :D :)
2014. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ribis viselkedés. Ez semmivel nem kevesebb annál mintha lefeküdnél valakivel.

Az ilyen kavarós tinipitsák a legrosszabbak, az éretlenségük pedig abban csúcsosodik ki, hogy erkölcsi önigazolást gyártanak maguknak arról, hogy "de én nem fekszem le senkivel" ezért nem is vagyok ribi, holott pont az ilyen viselkedés tesz azzá. Ha már A-t mondasz akkor mondj B-t is és szexelj, ne gyere ilyen ökörségekkel, hogy a szerelmednek tartogatod magad miközben bulikban boldog-boldogtalant leápolsz.

2014. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!