Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem vissza a belé vetet bizalmam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A helyzet a következő. Majdnem napra pontosan egy hónapja a barátnőmmel szex után voltunk pár nappal, mire ő kételkedett abban, hogy biztos nem-e terhes. Mivel úgy voltunk együtt, hogy az elején kb. 10 másodpercig nem volt rajtam óvszer, de aztán felvettem, ezért még azt is mondhatnám, hogy volt a terhességre egy kis esély, de direkt nem sok ideig voltam benne óvszer nélkül, ezért elhanyagolható volt ennek az esélye. Ezt egyébként minden alkalommal eljátssza, emiatt kezdett csökkenni a belé vetett bizalmam.

Azonban a mostani alkalommal teljesen azt éreztem, hogy nem hisz nekem, bármit mondtam neki, lepattant róla és fújta a saját hülyeségét, hogy fáj a hasa de ez most "más" érzés, mint eddig és hogy egy nő tudja azt, ha terhes mert érzi.

Hát jó, megbeszéltük, hog megvárjuk a "vörös nap" idejét és akkor meglátjuk mi lesz. Ugye a 28-ik napon megjött neki úgy és ahogy annak a rendje, az ő feje ezek után is azon járt, hogy hát van olyan, hogy annak ellenére terhes valaki, hogy megjött neki.

Ez történt múlt hétig, eddig szívta a vérem, hiába mondtam neki, hogy máskor is szokott fájni a hasa (gyomorfekély miatt), meg a szélsőséges időjárás változásra is érzékeny, úgyhogy nincs oka félelemre. Idegileg teljesen kikészített, hogy bármit mondtam neki elengedte a füle mellett.

2 nappal ezelőtt újra elkezdte mondogatni (telefonba), hogy hiába jött meg neki, akkor is úgy érzi, hogy terhes, eldurrant az agyam és megmondtam neki, hogy akkor vegyen egy rohadt terhességi tesztet és nézze meg, hogy mi van, hívjon fel ha végzett vele.

Fél órája felhívott, beszélgettünk, kiderült, hogy az a híres női előérzet téves riasztás volt, mert a terhességi teszt minuszt mutatott, úgyhogy elfelejthetjük az egészet.


Ez mind szép és jó, de én egyszerűen nem tud elfelejteni azt, hogy csak mondogatni tudja nekem azt, hogy hisz és bízik bennem, de amikor olyan a helyzet, akkor rohadtul nem bízik bennem. Úgy gondolom egy párkapcsolatban ez a legfontosabb, megbízni a másikban és már kb. 1 éve ezt nem érzem felőle és ez belülről teljesen felőröl. Nem tudom mit tegyek, elhagyni nem szeretném és nem is fogom, én annak vagyok a híve, hogy ami elromlik azt nem eldobni, hanem megjavítani kell, de a 3 év alatt most az egyszer nem tudom, hogy hogyan tegyem ezt! Ebben kérnék segítséget. Mégis mit tegyek? Én mondtam neki, próbáltam ezt megbeszélni vele, de még én érzem magam szarul, hogy neheztelek rá. Fogalmam sincs mit csináljak, én úgy gondolom, hogy nem adtam okot a bizalmatlanságára. Ti ezt hogy gondoljátok?


Bocsi a kisregényért, próbáltam részletesen leírni.



2014. aug. 8. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem értem, hogy ez miért a bizalommal függ össze. Tőled függ, hogy teherbe esik vagy nem? Garantálni tudod hogy nem? nem értem... szerintem itt kb isteni "szerencséről" van szó csupán, az a 0,1% esély hogy emiatt terhes legyen. Tényleg nem értem, hogy ebből neked miért az jön le hogy benned nem bízik. Egyébként mivel magyarázza, hogy lehet hogy terhes, mármint, hogy mi a hiba a védekezésben?


Szerintem annyi a helyzet, hogy nagyon aggódik, hogy terhes lesz, nem bízik az óvszerben, mint védekezési módszer? Nem akartok elgondolkozni más fogamzásgátlási módszeren, amiben jobban megbízna a barátnőd?

2014. aug. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!