Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor irjak neki?

Figyelt kérdés

Most reggel észrevettem hogy feloldotta a tiltást,most akkor az a kérdésem hogy irjak neki? vagy várjam meg ha ö ir?

Tanácstalan vagyok,létszives normális kommenteket:)

Bocsi a helyesirási hibákért 15/F

Itt az elözmény amit tegnap irtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



2014. aug. 8. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem írnék neki.
2014. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a Facebookos cyber-szerelmet. Menj, keresd fel, es mondd el neki azt, amit akarsz.
2014. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne írj neki
2014. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez nem ilyen facebookos szerelem,nem is szerelem mert mi pusztán beszélgetötársak vagyunk,sokat beszélgetünk,felkeresni nem is birnám mert messe lakik ezt leirtam az elözö kérdésbe,de szerintem ha birnám se nagyon merném, nagyon hiányoznak a beszélgetések:)
2014. aug. 8. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:

"sokat beszélgetünk,felkeresni nem is birnám mert messe lakik ezt leirtam az elözö kérdésbe"


Es szerinted ennek sok ertelme van? Jobban jarnal, ha olyannal foglalkoznal, aki a közeledben lakik. De, termeszetesen, te tudod, mit csinalsz, nem akarlak megbantani.

2014. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én itt a közelben is sok emberel beszélek,most attol beszélgetni tudunk:)
2014. aug. 8. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:

nem véletlen oldott fel..

én ha valakit letiltok okkal teszem,ha pedig feloldom akkor meg nem véletlen.várom hogy rám írjon.:)

valszeg azért veszekedett veled sokat,mert nemrég szakított a barátjával.én is ilyen vagyok,néha a semmin veszekszek.Írj rá,azzal nem vesztesz semmit:)

15/l

2014. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!