Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Tegnap ossze vesztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Tegnap ossze vesztem a párommal. Ma pedig nem akar jelentkezni?

Figyelt kérdés
Felkaptam a vizet azon hogy tegnap szabadnapom volt ugy volt hogy jon hozzám,de az occsével ittak meg hogy este is fognak.erre lecsaptam a telt azzal hogy befejeztem.ugy felcseszodtunk mind ketten hogy egyikunk se enged.ma pedig írtam neki hogy szeretem meg stb..de csak egy pontot írt vissza rá,utánna meg azt írta hogy csak véletlenul kuldte el. telt meg nem veszi fel.mit tegyek?kár kínlodni vele?hagyam ot amíg jelez nekem?

2014. aug. 8. 14:24
 1/4 KnightBalazs ***** válasza:
Hát engem is nagyon idegesitenél ha nem hagynád hogy a testvéremmel legyek. A testvérünkkel töltünk el a legtöbb időt ezen a földön.
2014. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy neked hipp hopp volt egy szabad napod attól még nem kötelező h azt ő márpedig veled töltse.

Szóval itt neked kell őt keresned.


A legésszerűbb és legértelmesebb dolog lenne tőled ha elmennél hozzá, próbáld meg felnőttesen elintézni nem pedig 10-enévesek módjára.

2014. aug. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem, ezen miért kellett összeveszni vele, gondolom nem félévente kapsz egy szabadnapot, az összes többi nap meg reggeltől estig dolgozol...
2014. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
van ugy hogy hetegik nem találkozunk,tehát azért cseszodtem fel.a testvérével meg napi szinten egyutt lehet.de velem meg nem!
2014. aug. 8. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!