Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen legyen egy féri egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen legyen egy féri egy nővel szemben a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A valós igényeket írjátok, ne a sablont.
2014. aug. 8. 17:47
 1/9 Lynn326 ***** válasza:
Nos, én a magam részéről, szeretem, hogy a párom, kedves, türelmes és megértő. Szeretem ha egy pasi domináns. Nem úgy hogy parancsolgat, de határozott. Ilyesmi. Ami a párkapcsolatban még fontosnak tartom, hogy vállaljon föl, merje megmondani, hogy igenis az övé vagyok és nem ad másnak. Ilyenek. :)
2014. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted ez minden korosztályban így van?
2014. aug. 8. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Legyen őszinte, hűséges, megértő, gondoskodó, ne féljen kimutatni az érzelmeit, legyen határozott, legyenek álmai, vágyai, amiket együtt megvalósíthatunk, megélhetünk.
2014. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valaki megadja az e-mail címét, lenne egy kis segítség kérésem párkapcsolat téren.
2014. aug. 8. 17:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, most genya leszek. Ha tini vagy, akkor nem kellett volna magad férfinak írnod, mert akkor még csak egy fiú vagy. A férfi valahol 27 éves kor körül kezdődik.
2014. aug. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írj privátot, szívesen segítek.
2014. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lynn326 ***** válasza:
Írhatsz privit szivesen segítek.
2014. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is! :)
2014. aug. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hm.. Hát én mindig is olyan férfit szerettem volna magam mellé, akire fel tudok nézni. (Ezt nem arra értem, hogy legyen magasabb nálam.) Szerintem fontos, hogy határozott legyen, és ambiciózus, kitartó. Olyan legyen, hogy tényleg nőnek érezhessem magam mellette. De persze fontos az is, hogy legyen kedves, szeressen és valamennyire tudja kimutatni a szeretetét. Ha kell akkor tudjon, és akarjon is értem harcolni. És a hűség, őszinteség, figyelmesség sem elhanyagolható tulajdonság. :)
2014. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!