Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy éreztessem párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztessem párommal, hogy elveszíthet?

Figyelt kérdés

20/L


Szeretném ha harcolna értem, hogy fontos legyek neki, hogy kaparjon ő is legyen úgy mint én.Akarom hogy érezze ezeket a dolgokat.

Nem érzi hogy harcolni kell értem, nem vagyok neki ki hivás


Hogy éreztessem vele?


2014. aug. 8. 22:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ne keresd.
2014. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%

Ugye tudod, hogy az ilyen női játékok nagyon rosszul is végződhetnek? Ha visszájára sül el és elhagy?

És ha észreveszi, hogy direkt játszol vele egy igazi férfi soha többé nem fog benned megbízni?

2014. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
semmi más? csak ne keressem?
2014. aug. 8. 22:03
 4/26 A kérdező kommentje:

az az igazság , hogy már most ott van a dolog hogy vége lehet, mert ő engem megunt, és nem vagyok neki kihívás

erre az egyre gondoltam, hogy éreze hiányom

hogy a biztos nem olyan biztos

2014. aug. 8. 22:04
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Kedves Dowd! Igenis szükségetek van erre,hogy megjöjjön az eszetek! A pasik 90%-a akkor kap észbe,mikor érzi hogy elveszítheti a nőjét.Sajnos.Ezt igenis el kell játszani veletek néha!
2014. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 ASOT ***** válasza:

Dowd-val egyet kell értsek.

Rosszul is elsülhet.


Nemhogy jobban megszeret majd, hanem hamarabb el is hagyhat emiatt.

2014. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
18%

#5


A legbiztosabb módja, hogy megutáltassátok magatokat.

Nem sima elhagyásról beszélek. Hanem utálattal elhagyásról.

Pasival meg lehet csinálni, aláírom.

De egy férfival biztosan nem.

A férfiból kevés van. Ha az volt, akkor sokat veszíthet a nő is.


Én szóltam.

2014. aug. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 ASOT ***** válasza:

Nem mindig a taktikázások vezetnek célra, van hogy le kell ülni és megbeszélni a problémákat a kérdéseinket amik foglalkoztatnak bennünket amik zavarnak.


Értelmes felnőtt emberek leülnek és megbeszélik elmondják mi bántja őket.

Le kell ülnötök tehát! ÉS amennyiben nem kapsz értelmes választ illetve nem változik semmi sem, akkor lehet h nincs is értelme.


De ott vagy te is, valami oka van annak, hogy alább fagyott a lelkesedés.

2014. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

és hogy lehet le ülni vele beszélni, ha agreszív és mindenért ordibál fel kapja a vízet?kérdezni sem merek, mert attól félek mikor üvöltözik

Én csak szeretném a normális énjét vissza kapni, amikor nem ilyen volt hanem normális

2014. aug. 8. 22:15
 10/26 ASOT ***** válasza:

Szóval már itt tart a dolog??

Hát aranyom, én a helyedben megmondanám neki, hogy ezt nem bírod tovább.


Nem tudom együtt éltek e ketten avagy sem, albérletbe e vagy lakásba, de megmondod neki, hogy te most hazaköltözöl mert végig kell gondolnod a kapcsolatotokat.


Aztán ki fog derülni napok alatt, hogy fontos vagy e neki vagy sem.

2014. aug. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!