Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális / elfogadható viselkedés a barátnőmmel szemben? Miért csinálom ezeket? F

Figyelt kérdés

- kézen fogva nem szeretek sétálni

- az elején lekötöttem ,hogy nem megyek strandra soha

-csók után kifertőtlenítem a számat, és széles spektrumú antibiotikumot veszek be ( erről Ő nem tud)

- nem eszek és iszok utána

-elkezdem elmosni a poharakat ,miután megitta az innivalóját

-nem taperolom és nem csókolom meg az utcán, csak sötét, elhagyatott, vagy magán helyeken



2014. aug. 9. 22:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
nem normális
2014. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Én erre azt mondanám , hogy szégyelled + undorodsz a bnődtől
2014. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
mindenkivel ezt csinálom
2014. aug. 9. 22:24
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
akkor irány a pszichológus, de ha őt nem zavarja akkor egészségetekre , és sok boldogságot!:)
2014. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem normális, de ha a lányt nem zavarja, akkor nem gáz.
2014. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez ijesztő. De komolyan, nem ez nem normális. Nem lesz semmi bajod ha megcsókolod a barátnőd, és mi az hogy spektrumú antibiotikumot veszel be?? Evvel szétszeded a szervezeted, és ha megtudja tuti elhagy.
2014. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem normális és (számomra) nem elfogadható.

De mond csak, másokhoz is így viszonyulsz, vagy csak a barátnődhöz/barátnőidhez??

Mondjuk anyukád ha megpuszil?

2014. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Beszedek emésztőrendszeri korokozók ,illetve légzőrendszert fertőző mikrorganizmusok elleni készítményeket. Egyébként ,azóta elváltunk, és ,azt hiszem ,hogy nem régiben jelentkező emésztőrendszeri megbetegedésem a csókolózás után kaptam el.
2014. aug. 9. 22:36
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hány éves vagy? A volt fiúm csinálta ezeket. A volt-on van a hangsúly, mert így úgy érezheti okkal, hogy nem vállalod fel.
2014. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Érdekes ,mert szeretek puszit kapni arcra , bár nem mindenkitől, anyukámtól igen :) Inni, enni senki után sem . Egyébként gimiben Mr. Monk volt a becenevem, ha egy szóval kellene leírnom magam.
2014. aug. 9. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!