Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Törvényszerű hogy egy gyúrós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törvényszerű hogy egy gyúrós fiúnak csak a sportos lányok jönnek be?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem kell általánosítani, és a külső mellett a belső is fontos. De tudjuk hogy csak olyan ember személyiségét akarjuk megismerni aki tetszik külsőleg is. Szóval saját tapasztalataitok alapján előfordult már hogy egy helyes izmos srácnak egy szép arcú ,kicsit husisabb lány a barátnője? Tudom minden ember más, csak kíváncsi vagyok hogy mennyire gyakori ez. Én is kicsit erősebb kategóriába tartozom, legfőképpen genetika széles csípő csont stb. de eljárok futni, kerékpározni, itthon is szoktam tornázni szóval nem a lustaságom miatt vagyok kicsit husisabb. Előre is köszi a válaszokat!
2014. aug. 10. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
pont a múltkor hozott valaki egy olyan példát, ha jól emlékszem kérdésben, hogy van egy jó képű sportos srác akinek 120 kilós a barátnője (szóval nagyon duci)...
2014. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem, de ritka a kivétel.Nekem pl csak a portos nők jönnek be.:)

Gyúrósként mondom ezt.

2014. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na azért nem 120 kilósra gondoltam, messze vagyok attól szerencsére :) amúgy nem láttam a kérdést ...
2014. aug. 10. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Elmondom a történetem mint "gyúrós" fiúként. Egy csajjal szemeztünk a villamoson, és később sikerült rábukkanni ismerősöm ismerősei között. Akkor írtam neki egy frappáns üzenetet, és elkezdtünk találkozgatni, csináltunk programokat stb.

Eljött velem konditerembe, de a súlyzós részét nem bírta, maradt a csajos fitnesz-nél.


Azért mert én izmos vagyok, nem feltétlen vonzanak az izmos lányok

2014. aug. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kettesnek igaza van, ritka a kivétel. Én is gyúrok, és a sportosabb nők vonzanak. Nem kell, hogy konditerembe járjon, de csináljon valami edzést, lehet az bármi, futás, torna, úszás, stb. is.
2014. aug. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!