Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Évek óta egyedül vagyok. Nagyon szeretnék már egy normális, felnőtt kapcsolatot. Az évek alatt fokozatosan faragtam le az igényeimet, maradt viszont kettő, amiből már igazán nem tudok engedni.

1. ne dohányozzon - allergiás vagyok a dohányra. Megfájdul tőle a fejem, ömlik a könny a szemeből és hosszabb idő után fullasztó köhögés tör rám. A dohányfüst számomra a kínok kínja. Konkrétan belehalnék, ha olyan ember mellett élnék, aki cigizik/szivarozik/pipázik.

2. ne igya magát részegre - azzal nincs gond, ha eljár sörözni, haverokkal iszogatni, de a részegeskedést, alkoholizmust nem tudom tolerálni.


Semmilyen más "klasszikus" elvárásom nincs, nem számít a kor, magasság, testalkat, végzettség, anyagi háttér, van-e gyereke. Viszont évek óta nem találkoztam olyan férfival aki ne dohányozna, vagy ne inna a kelleténél jóval többet. Sokaktól hallgatom, hogy még így is túl nagyok az igényeim. Valóban így lenne?



2014. aug. 10. 20:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem.cigizek35 f sose ittam
2014. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ezek szánalmas elvárások, ne haragudj :)
2014. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy egy hónapja szoktam rá a cigire és csütörtökön voltam részeg utoljára.

Ezek szerint kiestem. :D


Nem nagy igények, de ne akarj egy férfit ilyen módon betörni. Mellesleg dohányozni kimehet az erkélyre is, nyilván nem olyan tapló, hogy az arcodba fújja a füstöt... :)

2014. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem jön össze minden második emberrel Budapesten pl.?
2014. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
27 vagyok.
2014. aug. 10. 20:51
 7/17 anonim ***** válasza:
Kamu ha érdekelne irna
2014. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

én nem dohányzom, inni max 1 évben 1-2x pár gyümölcsös sört és azt is csak a legjobb barátom társaságában! a barátaim nagy része nem iszik vagy csak mértékkel...dohányzás változó van aki szokott van aki nem...szerencsés vagyok én jó barátokat találtam :) nem nagyok az elvárásaid, gondolom te nem jó helyen kerestél :)


21F

2014. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ezek nem túl nagy elvárások, ebből már nem nagyon lehetne mit leadni
2014. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Pesten laksz, vagy vidéken?


Én pl csomó embert ismerek, aki megfelel az elvárásaidnak...

2014. aug. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!