Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a barátomat,?

Figyelt kérdés
A volt barátommal kb 1 hónapja szakítottunk én voltam neki az első nagy szerelme és az első komoly kapcsolata de egyszer csak bejelentette hogy vége már van másik csaja de sztem csak azért van hogy könnyebb legyen neki mert amikor találkozunk ugyan úgy beszél mintha semmi sem történt volna ugyan úgy becézget és irogat is mit csináljak? Hogy szerezzel vissza?
2014. aug. 11. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem azért tartja a kapcsolatot hogy vissza szerezzen , ha nem jóban legyen veled .
2014. aug. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magához akar láncolni, azért hiteget... :/

Ha nem akarsz rab lenni, kergesd el a búsba, inkább szenvedj egy kicsit most, mint totál függővé válj tőle!

2014. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de 3 éve jártunk és én voltam neki az első nagy szerelme nem hinném hogy már nem szeret :/ mit tegyek hogy vissza hódítsam?
2014. aug. 11. 08:05
 4/4 anonim válasza:
mond neki hogy szereted és hiányzik.
2014. aug. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!