Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődött? Hogy hozzam rendbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött? Hogy hozzam rendbe?

Figyelt kérdés

Szóval, alakul a dolog egy fiúval, aki elég régóta tetszik.

Tegnap este együtt voltunk, tök jó volt minden, még sosem voltunk így. De hívott a legjobb barátnőm, hogy a barátja szeptembertől Franciaországba költözik és szakítottak, találkozzunk. Én meg nem tudtam mit mondani, mert nem is nagyon publikus még ez az egész a sráccal, azt sem tudom, hogy együtt vagyunk-e és mondtam neki, hogy most muszáj mennem. És kicsit olyan csalódott lett, utána meg mikor chaten beszélgettünk, úgy írt, mintha ott sem lett volna.

Aztán most is kérdeztem, hogy nem találkozunk, vagy valami és annyit írt, hogy ma inkább ne, mert lehet, hogy találkozik este a haverjaival és nem akarja, hogy az utolsó pillanatba mondja le velem a találkozót...



Most mit csináljak?

Még sosem volt senkim és elég tapasztalatlan vagyok (ő nem az).


2014. aug. 11. 10:13
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ő akkor amikor kettesben voltatok,még szeretett volna veled lenni tovább,gondolom jól érezte magát nagyon veled. De miután elmentél már nem gondolt rád annyira, más dolga volt vagy csak azért mert már megkapott téged és nem vagy annyiraérdekes már a számára(a pasik ilyenek általában, tisztelet a kivételnek) Nem hiszem hogy megsértődött volna.De ha ugy alakul hogy megint együtt lesztek,ne hagyd ott.Várd meg hogy ő mit reagál, leráz e vagy sem.Mert ha nem akkor 100% hogy nem csak kihasznál.
2014. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!