Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám leszoktatni a csajom a harapdálásról?

Figyelt kérdés

Ha pl. "játszunk" (csikizem meg ilyenek) akkor egyből elkezd harapdálni.Elég gyerekes de ettől függetlenül szeretem.Sokszor előfordult, hogy a harapás nyoma rendesen megmaradt a kezemen.Mondtam neki, hogy fáj de folytatta.Szóval hogy mondjam meg neki kedvesen, hogy fejezze be?

Egyébként 21/F ő pedig 16/L


2014. aug. 11. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért folytatja, mert bizonyára nem vagy elég határozott, és férfias, amikor mondod neki, és azt hiszi, hogy te is viccelsz. Mondd meg neki határozottan, de ugyanakkor normálisan, hogy hagyja abba, mert zavar és ez neked fizikai fájdalmat okoz. Ha nem képes megérteni, akkor a csajjal van a hiba, és te döntesz, hogy elfogadod-e így, vagy más után nézel.
2014. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
simán mondd meg neki, hogy ez neked nem jön be... ennyi
2014. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sehogy nem tudod leszoktatni. Ősi ösztön, része a női természetnek. Eddig a össze barátnőm harapós volt.

24F

2014. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam harapdálni a párom, nem tudom megmagyarázni miért. Szeretnék én is leszokni róla, mert néha erősre sikerül és szégyellem magam, mert nem akarom, hogy fájjon neki... :/ Szerintem beszéld meg vele, hogy ezt tényleg nem szeretnéd. Bár nehéz megállni, ha már megszoktad. :/
2014. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!