Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ténleg ne tegyek ilyet nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ténleg ne tegyek ilyet nem éri meg?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok vicces egy kicsit elszállt magától nos a szokásos tini koromat élem. De a barátom már 18 éves (tudom,hogy nem hozzám való de szeretjük egymást) és nagyon komoly. Azt mondta,hogy ne legyek ilyen szórakozott és elszált magamtól és komolyadjak meg de sokak szerint nem érné meg,hogy elbúcsúzak a fiatalkoromtól érte.
2014. aug. 11. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne komolyodj meg.
2014. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, egy 18 éves fiú, egy centivel sem komolyabb mint egy 14 éves lány, hidd el! Sokan még 25-30 évesen sincsenek egy tinilány szintjén. Légy olyan amilyen vagy és ahogy jól érzed magad! Ha szeret, nem emiatt fog elhagyni és boldogok lesztek!
2014. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Detto ugyanigy vagyok/voltam:) csak engem 16 évesen változtatott meg :) ő meg 21 volta akkor. (8 hónapja vagyunk együtt). Mindketten egy évet öregedtünk és rájöttem hogy az a régi énem nem is igazán én voltam. Barátom változtatott meg:) Szerintem ha szereted és meg szeretnéd tartani akkor tegyél meg mindent érte ;)
2014. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KnightBalazs ***** válasza:
2# a legkevésbé sincs igazad. Nemtől független a komlyság, hogy lehet ilyet mondani ?! Ha lány vay akkor már komolyabb vagy mint egy fiú?!
2014. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer menj el egy középsuliba, vagy ülj fel tanítás után iskolaközeli buszra...vagy csupán emlékezz vissza gimis éveidre. A fiúk később érnek ez tény, és sokan még 25 évesen is gyerekesen viselkednek, nem nő be a fejük lágya, ez tény és tapasztalat, ezen nincs mit vitatkozni, így van. Persze van kivétel, én is 4 évvel idősebben "érleltem" komollyá akkor még 15 éves csajomat, de csupán kicsit felnyitottam a szemét, hogy tanuljon és kicsit "rendberáztam" a züllött gondolkodásmódját, de egy percig se kértem, hogy komolyodjon meg vagy ne legyen szeleburdi tini. Még most 27-23 évesen is azok vagyunk, de mégis felnőttként gondolkodunk...márcsak a féléves baba miatt is. Ő is és szülei is hálásak voltak ezért nekem, de nem búcsúztattam el őt a fiatal korától...mert mint mondom,m még most is tinik vagyunk lélekben.
2014. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!