Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit akar jelenteni? Miért csinálja ezt a barátom.

Figyelt kérdés

Nem nagy dolog, de mégis furcsa. Most összeköltöztünk a barátommal és az ő gépét használom. És már nagyon zavar, hogy nem tudok belépni sehova, mert a gépén nincs beállítva, hogy megjegyezze a jelszót. Ha pl le akarok tölteni egy filmet, akkor be kell írnom valamelyik jelszavát (mert miért is használta csak 1-et...), ami nagyon hosszú, kis és nagybetűs, szám- és billentyűkombinációt tartalmaz. Szóvá tettem, hogy legalább azokon az oldalakon legyen megjegyeztetve a jelszó, amiket közösen használunk, mert bazi idegesítő, amikor fél óráig kínlódok a jelszó miatt. Erre ő elkezdett hisztizni, hogy nem, és ha nem tetszik ez nekem akkor az egész gépet levédi jelszóval, hogy be se bírjam kapcsolni.


Na nem is ez a lényeg, hanem hogy miért csinálja ezt? Mikor külön laktunk akkor is ezt csinálta, pedig a 60 éves anyja biztos nem ült neki átkutatni a gépét... Itt is csak én használom, senki más, meg különben is, mit kell ennyire ezt felfújni?


Nekem meg mindenhol meg volt jegyezve a jelszavam a gépemen, az összes családtagom számítógép-barát, mégsem "rejtegetek" semmit. Erre is azt mondta a barátom anno, hogy "úristen, és ha belép anyád a facebookodra?". Na mi lenne? Meglátja a képeimet, amiket amúgy is lát? Nem értem komolyan... Valaki mondja már meg, miért csinálja ezt?


2014. aug. 11. 23:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Istenem b*zdmeg bárcsak nekem is ez lennenék a legnagyobb problémáim ebben az életben.
2014. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
A barátom gépe sem jegyzi meg a jelszavakat, és? Az ő gépe, úgy használja ahogyan neki jó. Komolyan ezen problémázol, hogy be kell gépelned magad 1-2 jelszót? :D
2014. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
az ur nevet hiaba a szadra ne vedd de amugy egyetertek veled
2014. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok,egyedülálló,és én se mentetem le a jelszavaimat,felelőtlen dolog.Nem hiányzik hogy más kutakodjon a magánéletembe.
2014. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Amúgy meg vegyél magadnak saját gépet, lejártak azok az idők amikor még elfogadható volt, hogy egy gépet használ az egész család.
2014. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Valami rejtegetnivalója biztos van, ha így felfújta az egészet. Szerintem sincs értelme ennyire félteni a dolgokat, HA valakinek nincs rejtegetnivalója.. az én barátom kérés nélkül elmondta a facebook jelszavát, de én sosem léptem be az övébe és nem is akarok, de azért mégis jólesik, hogy megbízik bennem. Szerintem nekem is rosszul esne, ha ennyire feltűnően ódzkodna a jelszavaktól, gyanúsnak tartanám.
2014. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:
Hát drága ahogy mondják: lakva ismeri meg egymást az ember. Beszéld meg vele , hogy mi ez az egész.
2014. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

"Nem hiányzik hogy más kutakodjon a magánéletembe."

Jézusom, mert ki kutakodna? Az álommanók feltörik éjszaka a számítógépet és felrakják a világhálóra a pajzánkodós képeket?


"Komolyan ezen problémázol, hogy be kell gépelned magad 1-2 jelszót? :D"

Aha, 1-2 helyett inkább 5-6...

2014. aug. 11. 23:20
 9/38 Marko polo ***** válasza:

Operával el lehet menteni a jelszavakat... Mármint Opera böngészővel ...

És arra nem gondoltál hogy Gamer a barátod és nem akarja véletlenül hogy valaki odajön és ellop valamit ...

Elvégre ebben a világban már csak abba az emberben lehet bízni akinek szőrös a foga...

2014. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Hát azért ha informatikus vagy bármi hasonlót csinál elég logikus számomra, hogy levédeti a cuccait nem csak úgy lehet elérni egy számítógépet, hogy leülsz elé és ha kicsit is ért az ilyesmikhez meg tudom érteni hogy nem tárolja a gépen a jelszavait és több bonyolultat használ szóval ez nem ellened szól és teljesen racionális.
2014. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!