Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fényember kérdése:

Most tenyleg en vagyok az "erdekes gondolkodasu" mert nem akarom a baratomat csomo penzel lehuzni?

Figyelt kérdés
A baratom kitalata hogy mennyuk fel pestre arenazgatni meg ilyenek. Erre en mondtam nekihogy hat szivesen mennek de most kb annyi penzem van hogy az oda meg vissza utat fizessem. O meg irja hogy milyen kis aranyis vagyok, mert o ugy gondolta hogy mivel megkapja a fizeteset diakmunkabol akkor, igy ugy gondolta hogy o nekem mindent fizetne stb. En meg teljesen megilletodtem mert kb belem lett verve hogy ha kapok valamit azt adjam vissza es ilyen nagy dolgokat ne "fogadjak el". Szoval ez miatt ugye mondtam neki hogy nem en igy nem megyek mert nem tudnam vissza adni neki. Erre o mondja hogy neki eleg hogy szeretem (nem mintha e nelkul nem szeretnem elegge) es hiaba mondtam neki hogy ez nekem kinos lenne mert ha egy pizzara meghiv tokre okes aranyos. De ez azert komoly kiadasokkal jar. En meg nem akarnam lehuzni. As ezt o tokre nem ertette es hogy ez hyeseg mert egy par vagyunk stb stb stb. De en ezt akkor is kinosnak erzem. Szerintetek velem van a baj? Tenyleg az lenne a normalis ha hagynamneki? Mert szerinte igen. Lehet hogy csak jo erzessel toltene el hogy megengedheti ezt maganak? :/
2014. aug. 11. 23:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Nezzetek el az irasom telorol vagyok! :)
2014. aug. 11. 23:39
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
gyökér a barátod,grat hozzá.Én a helyedbe az összes vagyonát lehúznám ....
2014. aug. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Is-is nehez kerdes... az nem lenne megoldható hogy felmentek kirandulni egyet csak? mert az tenyleg gaz ha szo szerint bevasarol.neked ruhakat meg ilyeneket... de ha beultok kajalni moziba allatkert stb az azert mas
2014. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok mint te.:D De őt is megértem,mert én pl nyaralást fizettem,mert nekem volt pénzem,neki nem nagyon,de úgy örültem,hogy mehetünk kettesben. Ő is örülne,menj vele. Majd valahogy később te is fizetsz ezt azt.
2014. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ruhákat meg ilyesmiket én sem fizettetnék ki a barátommal azért. Főleg ha csak diákmunkája van, azzal nem keresi gondolom halálra magát, akkor pláne inkább tartsa meg, minthogy ilyesmire költse. Ha valami értelmes programról lenne szó, akkor oké, olyasmire meg lehet hívni egymást szerintem, akkor is ha több ezer forintról van szó (ha épp tényleg úgy érzi az ember, hogy belefér), de hát nem tudom, ruhákat magának vesz szerintem az ember.
2014. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 válaszoló paraszt de nagyon kedves tőled hogy nem akarod elfogadni de lehet ezzel megsérted valamilyen szinten
2014. aug. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, fogadd el. Én külföldre mentem dolgozni és vittem magammal a barátnőmet is. Időszakos meló volt, jól megvoltunk, kedves volt, mert főzött ebédet is. :)

Most pedig ő akar meghívni belföldön a nyaralójukba. Már látja, hogy nem akarod lehúzni, de ne bántsd meg, ha ilyen jószívű. :)

2014. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő ajánlotta fel, egy pár vagytok, természetes, hogy esetleg szeretne neked venni egy új ruhát. Az ilyen akkor baj, ha sosem viszonzod, és a másik tényleg nem tudja önzetlenül, a másik közben pedig kihasználja a helyzetet. Majd ha neked lesz pénzed, akkor te leped meg valamivel, ilyen egyszerű :)
2014. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!