Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudtam, hogy hova irjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtam, hogy hova irjam, szóval ide irtam. Miért van ez igy? Többi lent.17L

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom (nem járunk), de néhányszor veszekedtünk kisebb dolgok miatt. Mikor megkérem, hogy beszéljük meg a dolgokat, úgy tesz, mintha semmi se történt volna. Kibékülés után, kb 1-2 napig elég sokat foglalkozik velem, és azután folyton a haverjaival lóg, engem pedig levegőnek néz. Mit csináljak, hogy ez ne igy legyen? Miért csinálja ezt velem? Nem kéne számbavegyen? (közel lakunk egymáshoz, egyszer se hivott ki, egy iskolába járunk)

2014. aug. 12. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

szerelmes beléd!!!!!!!!!!!!!Hagy el mert később nagyon megkavarja az életed és ahol tud alád vághat!!!ez nem biztos h igy lesz velem igy volt.volt egy fiu barátom aki legjob barátom,bizalmasom,lelkitársam volt.Távoltartott a saját haverjaitol,ha nézeteltérés volt nem beszélt velem róla csak utána (nem beszéltünk meg semmi nézet eltérést utánna ugy viselkedett mintha nem történt volna seemi)

azota nekem volt több párom.mindig ocsárolta őket.a mostani párom az egyik haverja és most derűlt ki h évek óta vonzodott hozzám.most derűlt ki h mennyire volt féltékeny és féltékenységében mennyi titkomat kidumálta persze kicsit megfűszerezve .összeveszejtett párommal a hazudozásával,ez kb 8 év leforgása volt.hagyd rá az ilyen nem barát csak egy gyenge ember aki nagynak akar tünni és nagyban játszik.

2014. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te elszoktad hívni valahova őt?
2014. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1# válaszoló: Köszöönöm a véleményed, meg a tanácsod. De ha valóban igy van, miért nem hiv el sehova? Még az iskolában is ritkán összefutunk, de viszont rengeteget beszélünk facebookon. Neki elég sok barátnője volt, nem hiszem, hogy félne kimutatni érzéseit. Vagy mégis?


2# válaszoló: Én nem szeretek kezdeményezni a fiúknak

2014. aug. 12. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy barátot elhívni még nem mondható kezdeményezésnek... Baráti kapcsolatban általában mindkét fél elhívja egymást ide-oda, sétálni, beszélgetni, mittomén... nem? Tök mindegy, ki milyen nemű.
2014. aug. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

"Nem kéne számbavegyen?"

Nem. A te szádba neked kéne venni dolgokat.

2014. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!