Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet törölni ezt az érzést valamivel?

Figyelt kérdés
Az első 5 éves kapcsolatomban a csaj otthagyott másért, 2 év alatt hevertem ki tavaly amikor újra kezdtem találtam egy lányt ismét aki pont megfelel és eleinte volt is valami köztünk aztán csak barátság lett de én többet éreztem elmondtam neki nemrég és annyit mondott hogy maradjunk barátok csak hogyha ebbe belemegyek megint akkor teljesen felemésztettem volna saját magam, már azon gondolkodom, hogy nem akarok többé szeretni és vagy legyen valaki vagy senki, tegnap leírtam neki hogy ezt nem bírom tovább folytatni a válaszát egyenlőre várom, de legszívesebben elfelejteném ezt az érzést mert tényleg nagyon tudok szeretni de két bukással már ott vagyok hogy majdnem öngyilkos akarok lenni. Persze volt több kapcsolatom is de azok szimpla testi vonzalmak voltak nem is tartott sokáig.
2014. aug. 12. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatod eléggé hosszú volt, ami után érthető, ami veled történt, de a második lány elmondta neked, hogy ő nem szeretne többet. Jobb mintha csalna a kapcsolat alatt vagy hirtelen szakítana. Az érzelmeidet nem tudod kitörölni szinte sehogy. Szerintem ezért ne legyél öngyilkos, ezen is túlteszed majd magad és végre találsz valakit.
2014. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy legyetek barátok, csak egy szakító duma. Egyik csaj se gondolja komolyan, hogy legyetek barátok, csak jobban hangzik annál, mint pl. az "enny volt", vagy a klasszikus "kiszerettem belőled", vagy a "még élni akarok", és a "rájöttem, hogy nem te vagy az igazi". Nem tudom, hány éves Vagy kedves kérdező, de vélhetően huszas éveid elején járhatsz. Az érzést az idő tompítja, de elfelejteni valószínű, egyiküket se fogod.

Az öngyilkosságot viszont azonnal verd ki a fejedből. Az embernek ennél jóval nagyobb fájdalmakat is el kell viselnie. Gondol azokra, akiknek még ennyi sem adatott meg, mint Neked...

2014. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy még vissza látogattok-e ehhez a kérdéshez, de még annyit leírok, hogy Amikor elkezdtünk dumálni akkor ő mondta ki azt a szót először hogy szeret rá 3 héttel leírta hogy "kiszeretett belőlem" erre azt mondtam, hogy lelépek és rögtön jött a válasz hogy, maradjunk barátok egyszer meg azt is írta hogy hiányzom.

De én ezt akkor még valahogy kezeltem tegnap viszont leírtam neki hogy Ennyi itt vége még nem tudom mit fog reagálni, téy én mindig úgy voltam vele, hogy inkább szenvedek minthogy megbántsak valakit aki fontos és így is 30 percbe telt mire lenyomtam az entert az üzenettel....


Az öngyilkossághoz annyit csak, hogy nem természetesen nem ez az én bajom hanem igazából minden sikerül a világon, vannak kitűzött céljaim tudom mi akarok lenni magamnak keresek pénzt nyaranta a szüleimnek így is nehéz a hitel miatt nembeszélve arról hogy vallásos családban nevelkedtem de képtelen vagyok hinni hiába nézem apám ahogy minden erejét beleadja az egészbe én nem tudok hinni, ebben a lányban megtaláltam azt amit kerestem az egyetlen dolgot ami nem volt meg eltűnt a magány amikor beszéltem vele így meg persze folytatódik az életem a megszokott üresség persze velejár és ez az amit nem bírok ki hogy van amit nem tudok megszerezni pedig küzdöttem érte kerestem találtam és elvesztettem, ahogy magamat ismerem nem leszek öngyilkos szerelmi bánat miatt biztosan nem mindenesetre ment a zöld a segítségért :)

2014. aug. 12. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!