Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz ez a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Szakított vele ma barátnőm, le is tiltott, vissza is szerette volna kérni pár tárgyát, majd egy nap felkeresett, hogy legyünk barátok, nem akar haragban elválni (ő dobott másért) és nem kér vissza semmit. De jelenleg van új pasija én továbbléptem rajta. Már egyáltalán nem zaklat fel a helyzet, igazából ne mis haragszom rá. Szerintetek jó dolog lenne barátként folytatni, ha nem érzünk egymás iránt semmit de valahol kötődik hozzám?
2014. aug. 12. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem után nincs barátság!!
2014. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes barátságban lenni.Ez nem kötelez semmire ami rossz. Végül is szép emlék az együtt töltött boldog idő.
2014. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme barátságot kötni vele, ha egyszer kidobott.Minek?Hogy amikor ránézel, folyton az jusson eszedbe, hogy otthagyott másért?Mert erre fogsz emlékezni és nem az együtt töltött időre.
2014. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az eleje nehéz volt, de már megbékéltem vele, igazából tudnék rá nézni, mint barátra, mert nem a negatív dolog jut eszembe, sok jóban volt részünk 3 éven át. Mondjuk egy barátsággal nem veszíthetek semmit.
2014. aug. 12. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, gáz és nem, nem jó dolog.
2014. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs szükség annál többre,minthogy néha megkérdezzétek hogy van a másik, és ennyi.

Nem kell ehhez barátoknak lennetek.

2014. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!