Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek túl rajta?

Figyelt kérdés

már fél éve szakítottunk a barátommal. nem teljesen tartom normálisnak, hogy még mindig rossz róla beszélni, még mindig sérelmeim vannak. már nem akarok vele összejönni mert nagyon megbántott és elvette az önbizalmamat, amikor szakítottunk, meg utána úgy kezelt, mint akit nem tisztel és mintha sosem szeretett volna... tudta, hogy mivel árthat és meg is tette, ráadásul a valódi szakító okot sem tudott, mert hülye szöveggel dobott, aztán kiderült, hogy az nem igaz, aztán újabb hülye ok, kiderült hogy az sem igaz, stb... neki már új csaja van, aki mindent megtesz azért, hogy engem bosszantson, mert féltékeny rám.


nem ő az első szerelmem, és vele nem is voltam olyan sokáig, mint az elsővel, mégsem tudok rajta teljesen túllépni.


nem beteges egy kicsit?


ja és egy suliba járunk...


mikor leszek végre túl rajta?


18/L


2014. aug. 12. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt énis átéltem.. Idő kell hozzá. Mást nem tudsz csinálni :/
2014. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de fél év már nagyon sok idő :/ ennyi idő alatt túl kellett már volna lépnem a sérelmeken, nem? :/
2014. aug. 12. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!