Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe? Elég bonyolult. Vagy lehet csak nekem. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megpróbálom érthetően leírni az egész helyzetet.Körülbelül másfél-2hónapja voltam egy táborban, ahol kicsiknek segítettem,mint segítő.Persze voltak ott nagyobbak is.Volt egy srác,aki elhívott ebbe a táborba és gondoltam miért is ne.Egyre jobban kezdtünk jóba lenni,folyamatosan velem volt és a tábor vége után is mindig beszélgettünk elhülyéskedtünk és együtt lógtunk.Meg persze ott voltak a barátnőim is.Én rájöttem,hogy szerelmes belém meg minden jel erre utalt.Mindig velem akart lenni,sokat írt,nem akarta,hogy mással legyek,félreérthetően viselkedett és hát mások is látták.Én persze nem éreztem iránta úgy semmit,mivel(na és itt a bökkenő),hogy 2 éve elég komoly párkapcsolatban vagyok.A fiú(a táboros) egyszerűen nem akarta bevallani,hogy szerelmes belém,állandóan elterelte a szót vagy simán letagadta.De ez még semmi.Bonyolódik itt azzal a dolog,hogy amíg tartott a tábor, egyik nap megbetegedett és 1 napig nem jött.Elég rossz volt mert nem volt kivel beszélgetnem és hülyéskednem csak a kicsik foglaltak le.Ott volt a táborba még a megbetegedett fiúbarátom unokatestvére is,aki egyszer megkért hogy nem e tollasozok vele.Mondom oké,hiszen akkor úgyse volt dolgom.Aztán szépen lassan vele is kezdtem összehaverkodni és hát nem mondok vele újat,hogy természetesen ő is belém esett de ő be is vallotta.Még mindig bonyolódik azzal a dolog, hogy ekkor nagyon rosszban voltam a barátommal,akivel 2 éve együtt vagytok,sokat veszekedtünk és nem jöttünk ki egymással.A beteg fiúbarátom és az unokatestvére pedig szabályosan harcot vívott értem.A nyár folyamán elmentem még 2 táborba,ahol a beteg fiúbarátom nem jött, csak az unokatestvére.Ott elég közel kerültünk egymáshoz,egy csoportban voltunk,folyamatosan együtt hülyéskedtünk és rengeteget lógtunk együtt.Elkérte a számom,sms-eztünk,irogattunk facen és bevallotta,hogy ő komolyan szerelmes lett belém.Én ezt nem így gondoltam.Na és persze ott van a barátom,akivel mára már kibékültünk és megbeszéltünk mindent,csak nem mondtam el neki ezt a dolgot,mert tudom hogy milyen és nagyon kiakadna.Nem azért,mert hazudós vagyok,hanem mert nem szeretnék újból összeveszni vele meg mert nagyon szeretem és fontos nekem!De a beteg fiúbarátom(ő mostmár nem nagyon beszél velem)unokatestvére meg még irogat,találkozni szeretne velem.Én meg kitaláltam mindig valamit,hogy miért nem érek rá vagy nem fogok ráérni.Pedig megmondtam neki hogy nem vagyok belé szerelmes(bár pár hete,mikor a barátommal veszekedtem azt éreztem,hogy többet érzek iránta)és van barátom.Most meg le szeretném valahogy koppintani és elfelejteni,ami volt.Még egy emléket is készített nekem mind a két táborról meg vagy 6 maga csinált karkötőt.De mégis nagyon rosszul érzem magam,hogy nem mondom el a barátomnak.Mert csak megzavarná a mostani harmonikus állapotot.Tudom,lehet hogy hibáztam és csak a veszekedésünk okozta ezt a kis félrelépést,de nem csaltam meg.Az unokatestvér-fiú meg még mindig irogat én meg megmondtam neki,hogy nem fogok ráérni és a barátom szülinapi összejövetelére megyünk és hogy facebookon sem leszek.Nem akarok senkit megbántani és a barátommal sem e miatt újból összetűzésbe keveredni de nagyon rossz ez az állapot.Szerintetek mit tegyek?

Bocsi a hosszú szövegért de rövidebben nem tudtam leírni.


2014. aug. 12. 18:17
 1/8 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Nem volt szex akkor a barátoddal ugye?
2014. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most nem teljesen értem melyikre gondolsz...meg hogy hogy jön ez ide.
2014. aug. 12. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:

jaj hát ez tényleg bonyolult. :D hány évesek vagytok?


én azt mondom, hogy mondd meg a srácnak, hogy nem akarsz tőle semmit, később sem, mert komoly kapcsolatban élsz, és szereted a barátodat.


ami a barátodat illeti, jobb az őszinteség. de igazából semmi nem történt, csak barátkoztál. az más dolog, hogy belédesett a srác... meg hogy amikor megtudtad, hogy oda van érted, nem állítottad le és beszélgettél vele. ebben hibáztál. de közölted hogy nem akarsz semmit, szóval nincs mitől félned, nem vétettél akkorát, hogy haragudnia kelljen a barátodnak. lehet kicsit ki fog akadni, de jobb ha tud róla, minthogy hónapokkal később valahogy véletlenül megtudja, elszóld magad, vagy netalán összefussatok.


20L

2014. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én 18 vagyok, a barátom 22 lesz.A másik két srác pedig pár évvel fiatalabb nálam,szóval már csak ezért sem lehetett volna semmi.Meg alapjában véve sem csalnám meg a párom.
2014. aug. 12. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:

nyugodtan mondd el a barátodnak.

ennyi idő alatt amúgy sem tartom valószínűnek, hogy szerelmesek lettek volna, csak rajongás.

2014. aug. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben,elmondom neki,csak azt nem tudom,hogy mikor.Mivel csak a hétvégén megyek és akkor szülinapi összejövetel lesz és nem érünk rá beszélgetni mert mindenki teszi a dolgát,előkészületek,sütés.főzés,takarítás,stb. utána meg jönnek a rokonok,barátok, stb. Addig meg csak telefonon beszélünk és az ilyet én nem szeretem ott elmondani.Talán a szülinap után lenne jó?
2014. aug. 12. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
várd meg a megfelelő alkalmat. a szülinap után mondd el. akár az az utáni következő találkozáskor.
2014. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a segítséget!
2014. aug. 12. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!