Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon-nagyon jó barátnőm (több mint 10 éve). Neki van egy bátyja aki nekem tetszik nagyon (én 14 vagyok ő 16). Szoktunk néha beszélgetni (de csak nagyon ritkán), asszem szeret szívatni, és nem biztos de néha azt veszem észre hogy néz mikor náluk vagyok. Néha rám szokott mosolyogni. A barátnőm még nem tudja hogy tetszik nekem (bár lehet sejti mert elég jól ismer) de tudom hogy nem haragudna. Nem szeretnék én kezdeményezni. De lehet még nála esélyem?

2014. aug. 12. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze de jelezned kell neki pl néha ráírsz hogy ő is írjon vagy sokszor rámosolyogsz! stb...
2014. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ömm nem nagyon szeretnék ráírni :D, de mosolyogni szoktam sokat és a viccein is nevetek mindig :D
2014. aug. 12. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!