Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti veletek fordult már elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csillag1996 kérdése:

Ti veletek fordult már elő hogy a barátotok/barátnötők ilyen döntést hozott?

Figyelt kérdés
a Barátom 20 éves elvégezte a szakmáját(festő) és kapott munka lehetőséget külföldön é csak 2 havonta jönne haza de álltalába csak hétvégén talízunk 5 napig nem birjuk egymás nélkül akk most ezt a 2 hónapot hogy birjuk ki? mit tegyek ? szerintetek miért hozoztt ilyen nagy döntést?

2014. aug. 12. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert jól fizet.
2014. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert itt szar a fizetés :(
2014. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
62%
Távkapcsolatot nem érdemes folytatni. Valószínűleg rangsorolt a dolgokat és úgy döntött neki ez a fontosabb csak ezt szóban nehezebb neki elmondani.
2014. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert jól fog keresni.... nem te vagy az ok, amiért elmegy. Az én barátom is távol van már hónapok óta és mi is 2-3 napig alig bírtuk ki egymás nélkül... Nyugalom a jó kapcsolatok ki bírják ezt... Ha ez nem bírja ki.... jobb, h most derül ki
2014. aug. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én nem biirom ki hogy 2 hónapig ne lássam nem tudom ti hogy vagítok vele :(
2014. aug. 12. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Próbáld meg lefagyasztani magad Cartmannak sikerült, de sajna elfelejtették kiolvasztani időben így már mnidenki meghalt akit ismert.
2014. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy kolléganőmet a párjától több ország választja el, interneten rendszeresen beszélnek, de csak ritkán találkoznak személyesen, egy évben 1-2 alkalommal. Működik.


A barátod jól tette, volt lehetősége, jobban keres, mint itthon keresne, ilyenkor kell egzisztenciát építeni, hogy később legyen mire építenetek, lehet, hogy te is kapnál külföldön munkát, nem gondoltatok még ilyenre?

2014. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, velem még nem volt ilyen, és őszintén szólva én sem tudom, hogyan viselnék el ekkora távolságot kettőnk között, sajnállak, hogy ilyen szituba kerültél... Ha csak mondjuk 1-1,5 évről van szó, és utána hazajön, vagy esetleg ki tudsz majd menni utána, akkor semmi gond, fogd fel ezt egy próbatételként. És igaza volt az egyik előző válaszolónak, az erős kapcsolatok kibírják az ilyen próbákat, ha meg nem... akkor jobb, ha még most fény derül rá. Nagy úr a pénz, és sajnos most már muszáj külföldet is komolyan fontolóra venni, ha nem csak minimálbéren akarsz tengődni életed végéig. Szóval ne hibáztasd, az ő helyében valószínű te is ezt tennéd.
2014. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!