Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon cink, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon cink, hogy pár hónap után jegyben járunk a párommal?

Figyelt kérdés

Én januárban zártam le egy 4 éves kapcsolatot (szintén jegyben jártunk 2 évig), a párom meg egy 3 évest, nekem sokkal nehezebb volt megtenni ezt a lépést. Április óta vagyunk együtt, de már ezelőtt is ismertük egymást baráti szinten jó ideje. A minap pedig megkérte a kezem és igent mondtam...szerintetek korai, vagy gáz pár hónap után egyből jegyeseknek lenni?


22/L ő 32/F



2014. aug. 12. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit gyorsan haladtok.
2014. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
korai, de legalább, az esküvővel várjatok 1 évet, hogy jobban megismerjétek még ennél is a másikat
2014. aug. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
3 éve ismerjük egymást, legjobb barátok voltunk addig, amíg végül össze nem jöttünk...meg azzal a feltétellel mondtam igent, hogy legalább 1-2 évet még várni kellene az esküvővel.
2014. aug. 12. 20:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem cink...csak elhamarkodott.


De miért kell mindenkivel jegyben járni ???

2014. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindenkivel? Ezt azért mondod, mert az előző párommal is úgy voltunk 2 évig? Hát figyelj...ő 2 év után kért meg, más kérdés, hogy a kapcsolat végén kiderült, hogy nem ő a megfelelő személy...
2014. aug. 12. 20:22
 6/13 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
dehogy az :) szerintem semmi baj sincs vele...ha előtte már barátkoztatok akkor szerintem már eléggé ismeritek egymást úgyhogy hajrá
2014. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki másképp gondolkozik, én pl. ugy érzem, hogy ha már ott tart a kapcsolatunk akkor legyen eljegyzés, de akkor viszont fél éven belül legyen meg az esküvő. Mert megismerkedünk, együttjárunk, együttélünk és ha minden jól müködik köztünk és tényleg el tudom képzelni, hogy életem végéig vele akarok maradni, akkor mennék bele egy eljegyzésbe. De akkor már annyira el kellene tudnom képzelni az egész dolgot, hogy családalapitást is tervezgetnénk. Tehát ha ugy érzed, ezzel a sráccal el tudnád képzelni, hogy leéld az életedet, vállalj vele pár gyereket akkor nem elhamarkodott, de ha még ezután akarnád kiismerni, hogy milyen is akkor igen.
2014. aug. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az a cink, hogy a gyk-n kérded, hogy ez gáz-e. Ez azt jelenti, hogy szerinted ciki, mert ha nem így lenne, nem fogalmazódott volna meg benned a kérdés. Úgyhogy ciki igen, de csak te érzed úgy.
2014. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha az előző párodról 2 év után derült ki (vagy még több is, mert 2 évig csak jegyben jártatok), hogy nem illetek össze, akkor ezek után nem kellene elgondolkodni, hogy talán nem kéne pár hónap után megint eljegyeztetni magad...?
2014. aug. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!