Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok,30 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok,30 éves férfi túl idős volna hozzám?

Figyelt kérdés

Mikor először találkoztunk, csak annyit éreztem, hogy nagyon erősen vonzódunk egymáshoz, tényleg, alig bírtam mellette normálisan viselkedni. Lefeküdtünk, gondoltam oké, ennyi volt, egyéjszakás kaland - megtörtént velem máskor is, mikor nem volt barátom, a nőknek is vannak bizonyos szexuális igényei. Elkérte a számom, de gondoltam, csak udvariasságból.

Viszont azóta már kétszer találkoztunk, abból csak az egyik alkalommal szexeltünk, a másik teljesen "civilizált" randi volt mozival és vacsival, utána pedig úriember módjára hazavitt.


Kedvelem, aranyos, mindig is az érettebb férfiak vonzottak, de most nem tudom, mit gondoljak.


Vélemény?


Köszi, hogy végigolvastál :)


2014. aug. 12. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Ribi
2014. aug. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Abszolút idős. Én 21 éves vagyok, de sokszor még a tőlem pár évvel idősebb lányok is nagyon kislányként viselkednek, a 18 évesek pedig jellemzően kislánynak is néznek még ki. azt is csak nehezen tudnám elképzelni, hogy egy 18 éves lánnyal járjak 21 évesen. Persze lehet, hogy 30 évesen már nem fog zavarni, nem tudom...
2014. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves első, gratulálok, az IQ-d valószínűleg a felhőket verdesi.
2014. aug. 12. 20:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha jól megvagytok, akkor mit számít az a pár év.
2014. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kicsit furcsa, hogy ennyi évesen egyéjszakás kalandjaid voltak...de am szerintem használd ki,nemtudhatod mi lesz belőle,kicsit sok de mit lehet tenni
2014. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem.


Ha jó vele (a szex és más is), a f_sznak feszülsz, hány éves. És ne itt keress támogató választ, a GYIK többnyire álszent, prűd, erkölcsi-észosztó közösségében (ami egyébként a magyar társadalom tökéletes tükre).


Azon meg halálra szakadok, hogy egy 18 éves lány kislánynak néz ki. Ma már egy 14 éves is úgy néz(het) ki, mint egy 20. Mert nemcsak, hogy testileg annyira fejlett, de még úgy is öltözködik. Ember legyen a talpán, aki ma helyesen megsaccolja egy lány életkorát a 14-24 közti zónában.


Amúgy pedig vannak olyan érett 18 éves lányok, akik tökéletes társai tudnak lenni egy 30-as pasinak (szellemileg is), miközben éretlen 30-as nők nem.

2014. aug. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát, úgy vagyok vele, hogy inkább most, mint 40
2014. aug. 12. 20:38
 8/12 A kérdező kommentje:

évesen legyenek egyéjszakás kalandjaim.


Alapvetően jó vele beszélgetni, művelt, intelligens, biztos egzisztenciával.

2014. aug. 12. 20:39
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Az elso vagyok.. Hát a te iq-d ha ilyen buz.i kerdest ki tudtal irni...
2014. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat, ez mind egy komment akart lenni, nem tudom, mit nyomtam be, hogy így szakadoznak a dolgok :)


A koromnál jóval érettebb vagyok, sajnos édesapám 8 éves koromban meghalt, anyukám azóta egyedül nevel minket. Talán az is közrejátszik abban, hogy az érettebbek társaságát keresem, hogy egy ideje nincs "igazi", biztos férfikép az életemben, aminek normál esetben egy apukának kéne lenni fiatal(abb) korban.

2014. aug. 12. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!