Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt más, akit zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más, akit zavar, ha egy kapcsolatban "pasim" "csajom" néven emlegetik a másikat?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy sohasem, de engem nagyon tud zavarni, ha valaki társaságban úgy hivatkozik a másikra, hogy a "pasim". Van, akinek a "párom" t komolynak hangzik (jómagam), de a "barátom" meg "barátnőm" sokkal kedvesebb.

2014. aug. 12. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

nekem a "csaj" kifejezés is sértő, lenéző...de ez azért van mert én máshogy használom ezt a szót...más jut róla eszembe...kinek mi tetszik :)


21F

2014. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ki kéne próbálni, ha ezentúl "uramként" említeném a barátomat mások előtt, ki mit reagálna rá. Sőt nyilvánosan végig magázhatnánk egymást. Kíváncsi vagyok, ki mit hinne.
2014. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon irritál, vagyis pontosabban inkább csak azonnal megvan a véleményem arról a kapcsolatról, amelyikben így hívják egymást. Nekem valahogy komolytalan, nevetséges ez a két kifejezés, így sosem használtam őket, szerencsére nem is volt olyan párkapcsolatom, ahol a másik fél használni szerette volna.
2014. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem vagy vele egyedül.. :D én sosem mondanám, mikor a barátomat emlegetem, hogy "a pasim", ő se azt mondja, mikor pl. bemutat valakinek, hogy a csaja vagyok. jó, hogy nem a nője. csúnya is lenne. :D

nekem valahogy nem jön a számra ez, de az sem, hogy a "párom". maradok a "barátom"-nál.


23L

2014. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem használom a csajom szót valamiért irritál.
2014. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem vagy vele egyedül
2014. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy futó kapcsolatban elmegy, de amúgy nekem sem tetszik, valahogy a számomra nem fejez ki egy komolyabb kapcsolatot. De ha nekik ez tetszik, ők így szeretik, akkor így használják, az ő dolguk.
2014. aug. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem arra gondoltam, hogy angol arisztokrata módjára kell beszélni, egyszerűen ez olyan... gyerekes nekem. mint a "járunk"... köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 12. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem olyan szörnyű a "pasim" vagy a "csajom", engem például jobban irritál mikor valaki azt mondja, hogy a "párom". Számomra túlságosan nyálas és mesterkélt, akkor már az is jobb ha úgy említik egymást, hogy a "barátom"/"barátnőm".
2014. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 'pasim' nekem valahogy komolytalannak tűnik meg van egy olyan lealacsonyító hangzása, a 'párom' meg túl komolynak, szóval én maradok a 'barátom' kifejezésnél. :)
2014. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!