Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves lány vagyok és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves lány vagyok és nincs párkapcsolatom. Ciki hogy ennyi évesen a szüleimmel megyek még mindig nyaralni?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta ennyi idősen ciki hogy szülőkkel megyek nyaralni, ennyi idősen már egy pasival kellene mennem. De ha nincs kivel menjek? Ha nincs pasim akkor egész nyáron legyek itthon, ne menjek nyaralni?
2014. aug. 12. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt mondta az egy hülye volt. Nem ciki.
2014. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, azzal mész nyaralni akivel te akarsz/szeretnél ehhez senkinek nincsen köze.
2014. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
baratnoid sincsenek akikkel elmenj? vagy egy nagyobb tarsasaggal?
2014. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Én is most jöttem a Balatonról, szintén a szüleimmel nyaraltam. Csak én le is égtem...


20/F

2014. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki szerintem. Én is szoktam menni szüleimmel is és haverékkal is meg ha olyanom van egyedül is. :D

25\F

2014. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem ciki, én 23 éves vagyok, van barátom, mégis elmegyek a szüleimmel is nyaralni, ha úgy van, és nem ütközik a két időpont. :)
2014. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A nyaralásnak és a pasi nem feltételezik egymást, szóval megoldható egyik a másik nélkül is. Személy szerint nem látom ,hogy mi probléma lenne ,azzal ,hogy a szüleiddel mész nyaralni, végül is szereted őket, és a család az első. Az már másik kérdéshez tartozik, hogy miben lenne más a nyaralás ,ha egy fiúval mennél, nyilván más dolgokat tudnátok csinálni. Igazából érzelem függő, hogy mennyire hiányzik mellőled egy fiú, ezt csak Te érzed. A kérdésedből ,úgy értelmezem ,hogy szeretnél magad mellé valakit, javíts ki kérlek, ha nem így van. Végtére is, menj el nyugodtan nyaralni, érezd jól magad, nincs miért aggódni, amikor pedig megjön a kedved fiúzni, akkor csinálod. Hát, ha szeretnél ismerkedni itt vagyok, egy korúak vagyunk :)
2014. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a "ciki", aki ezt mondta neked, kedves kérdező. :)


23/F

2014. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy vele egyedül,hanem egy csomóan.
2014. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim akikkel elmehetnék.
2014. aug. 12. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!