Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van ez? (bővebben lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Mitől van ez? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Egy ideje randizgatok egy sráccal,de akármikor átjön hosszú ideig egyszerüen nem bír megülni a fenekén fel alá mászkál a szobában.A barátnőmmel lazán elcseveg de velem már nehezebben. ha eltelik egy x idő után viszont egyhuzamba jön után ölelget csókolgat,ha látja hogy rossz passzba vagyok négyszemközt félrehiv átbeszélni. Ha nem vagyunk együtt akkor is napi 3-4x felhív ilyen 20 percekre.Ha egy talinak közeledne a vége akkor mindig mondja hogy mennyire nem akar elválni. Az egyetlen imádott kutyáját is hanyagolja emiatt.(én 23/L ő 27/F)
2014. aug. 12. 21:36
 1/7 anonim válasza:
Huh! A korotok végett... De, leírom. Én 16 vagyok, még az elején azt hittem tinikről van szó. :D Nálam is ez volt, de akkor még 15 voltam, szűz, és nagyon féltem, egyedül voltunk, izgultam, ezért felálltam az ágyról, körbenéztem, stb.. Kértem,hogy vezessen körbe, viszont amikor már ez a félelem, szorongás elmúlt, akkor lassan már váltunk is el.. Szóval, ismerős, de így nem tudom. :/ Ha, 15-17 körül lennétek, azt mondanám,hogy ugyan az a szitu, mint velem volt, bár 20-as éveitekben jártok, gondolom kellően van élettapasztalatotok, szóval nem tudom. :/ Kérdezd meg,hogy miért nyugtalan. 16|F
2014. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy zavarban lévő pasi. Amúgy mi a kérdés?
2014. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hogy mégis miért olyan izgatott vagy miért fél ennyire ha közben ugy tesz mintha érdekelném és már többször ki is fejtette hogy mennyire kellek stb...de én azt hittem ez 15-17éves korba kinövik...
2014. aug. 12. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:

A kutya lesz a ludas. Bár ők az ember legjobb barátai, azért némelyik elég sunyi is tud lenni. Nem egyszer hallottam/olvastam, hogy viszketőport pukiznak a gazda alsónadrágjába ha megérzik egy "ismeretlen" szagát rajtuk. Olykor, főleg éjszakánként, agykontrollt alkalmaznak és lassan de biztosan elérik, hogy csak ők legyenek a világ közepe.

Figyeld a jeleket! Ha a srác látványosan vakarózni, lihegni kezd akkor biz az eb bitorolja az elméjét. Ha nekiáll farkat csóválni nagyobb a baj mint hinnénk!

Csak a gázolaj segíthet ilyenkor..meg az isteni szikra...ha érted.

2014. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó köszönöm az építő jellegű komit...
2014. aug. 12. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
máskor is :) csak gondoltam figyelmeztetlek.
2014. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
bár díjaznám ha valós véleményt is kapnék :D
2014. aug. 12. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!