Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha egy lány ezt mondaná?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok, ha egy nagyon jó lány barátotok (akinek a csalódásaitokról is beszéltek, de korábban volt köztetek flört) szeretné, ha megbeszélnétek, mi is van köztetek? Mennyire gáz ez?
2014. aug. 12. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leültetném a vas székre, lebilincselném, az arcába irányítanám a 100W-os reflektort, és "Szóval, mit is akarsz te megbeszélni?"
2014. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy az őszinte beszélgetés is gáznak számít manapság.
2014. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dante West válasza:
Nem gaz .. csak nem bisztos hogy a masik szemely is tobbet erez mint baratsag. A helyedben en inkabb eloszor megprobalnak olyan helyzetet teremteni ahol megcsokolhatna lasd hogy reagal.
2014. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
hát megbeszélném vele...
2014. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi, bár ha barátok vagyunk, akkor egyértelmű, hogy barátok vagyunk, nem?
2014. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én lány vagyok és mi megbeszéltük annak idejen a dolgot.. egyáltalán nem volt gáz, sőt azóta még szorosabb a kapcsolatunk mint barátoknak. 16l es 18f
2014. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!