Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Nem bírom már!

Figyelt kérdés
Lassan 8 hónapja leszek együtt a barátnőmmel, minden oké volt kb fél évig, miután megtudtam hogy az első pár hónapban ... Hadd ne mondjam milyen képeket küldött pár fiú haverjának magáról, utána mikor nem volt teljesen józan állapotban megcsalt, csókolózott az egyik barátommal, aki az övé is... Most újrakezdtük pár hete, de nagyon össze vagyok törve, felfogom hogy ezt nem kellene erőltetni, de egyszerűen nagyon szeretem őt. Mit tegyek? Ötletek, vélemények?
2014. aug. 12. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Megis mit tudsz menne szeretni? Ezeket legkozelebb is el fogja jatszani. Legyel ferfi, ne egy papucs
2014. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most vagy elfogadod olyannak, amilyen vagy elhagyod. Nehéz döntés, de nem hozhatjuk meg helyetted. :/
2014. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz szenvedni maradj vele :)
2014. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt írtad a kapcsolatotok elején volt..nos ekkor még nem tudhattátok, te se,ő se,hogy ebből komoly kapcsolat lesz.Ha csak egy csók volt,szerintem adj neki egy UTOLSÓ esélyt,ha látod hogy ő is ennyire szeret téged.
2014. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!