Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna, ha a barátnőtöknek jelenleg szuper alakja lenne, de tudnátok, hogy régebben duci volt, és maradtak rajta striák?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Soha nem zavarna. Ismerkedsz?:P
2014. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én világ életemben 20 kiló voltam vasággyal, viszont egyszer csak gondolt egyet a testem, híztam 10 kilót, majd pár hónap múlva le is adtam, na akkor volt aztán szövetszakadás dögivel... az én barátomat nem érdekli, bár tudom, hogy érdekli, még is tisztességből ezt mondja :D Neki is vannak striái, úgyhogy ne is kritizáljon :D Sajnos ezeket eltüntetni már nem lehet, úgy fogadjuk el a másikat, ahogy vagy :)
2014. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Fiú létemre rajtam is vannak csak nekem azért, mert nagyon magas vagyok és gyorsan nőttem.
2014. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem,nem ismerkedek.:D köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 12. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Rajtam is van sok. Soha egyik pasimat sem érdekelte.
2014. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, inkább értékelném azt, hogy ő nem szuper testtel született de munkával elérte a kívánt eredményt. sokkal jobban szeretem az olyan lányokat akik habár nem is annyira tökéletesek, de úgy szépek-vonzóak és sikeresek, hogy azt nem kapták a természettől vagy ugye a pénzt a családtól, hanem munkával érték el. úgy gondolom, hogy aki ilyen dolgot véghez tud vinni az erős és érdekes személyiség lehet, független a striáktól...
2014. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!