Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme a különköltözésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a különköltözésnek? Vagy ez már a kapcsolat vége?

Figyelt kérdés

A párom és én most különköltöztünk, mert a párom elmondása szerint, besokallt. Az utóbbi 1 hónapban megromlott a kapcsolatunk, eltávolodtunk egymástól, veszekedtünk és ő javasolta, hogy tartsunk egy kis szünetet. Ami nem is szünet igazából, mert beszélünk telefonon és néha össze is futunk a munkahelyen. Egy pár vagyunk, csak nem élünk együtt. Keveset keres, én szívem szerint írnék neki minden órában. Nem tudom miért lett ilyen, ha találkozunk megölel és megpuszil, azt mondja neki is nehéz. De akkor nem értem miért kell ez a különköltözés. Remélem rájön, hogy hiányzom neki és vissza akar kapni.

Arra gondoltam, hogy éreztetnem kéne vele, hogy elveszíthet. Nem akarom hogy túlságosan nyeregben érezze magát. De fogalmam sincs ezt hogy csináljam. Pedig akkor hátha ráébredne, hogy szeret. Vagy ez már teljesen reménytelen? Fogalmam sincs mit tegyek...csak várok a döntésére.

Mit tanácsoltok? :(


2014. aug. 12. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem taktikázni kellene, hanem eldönteni, hogy akkor mit is akartok. Ő szakítani akar. Veszekedtek. Te miért akarsz vele lenni?
2014. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerünk titeket, nem ismerjük a szituációt. Pl. miért sokallt be?
2014. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából én sem tudom miért, mert nem volt különösebb oka. Mostanában többet veszekedtünk de ennyi, semmi más oka nem volt.

Nem mondta hogy szakítani akar, csak hogy költözzünk külön, az hátha segít a kapcsolatunkon ami most épp megromlott.

2014. aug. 13. 10:32
 4/4 Különlegescsajszi ***** válasza:
Van munkahelyed? Ha van hazudd azt,hogy nagyon bejössz az egyik munkatársadnak,akkor biztos robban. Vagy a durvábbik,hogy tégy úgy,hogy kialakulóban van egy másik pasival valami,de nem,csak megbeszéled egy pasival,hogy tegyetek úgy,-bár a végén de tudnám röhögni,hogy azzal meg össze jönnétek. xD
2014. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!