Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban lányok válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok válaszát várom, de fiúk is írhatnak. A randikon mindíg a fiú fizeti a lány részét is? Mármint tudom, hogy az első pár randin a fiú fizet, de ha kialakult egy párkapcsolat untánna is mindig a fiú álja a találkozókat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha ossze josz egy novel eleted vegeig (vagy amig vele vagy) te fogsz alni mindent :)))))
2014. aug. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen szerintem ez természetes hogy szinte mindent a fiú fizet :D

Énis minden honapban meglepem néhány "kisebb" dologgal a barátnőm

2014. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Felesben fizettünk mindig mindent, vagy én hívtam meg a barátomat erre-arra mert nekem általában több szórni való pénzem van.
2014. aug. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Manapság már nem kellene, hogy "egyértelmű" legyen, hogy a férfi fizet. A nő egyenjogú a férfival (vagyis elvileg...) , tehát ugyanúgy fizethet nyugodtan ő is.


Én mindig ügyelek rá, hogy ne csak a srác fizessen.


22L

2014. aug. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Pasimnak mindig mindent én fizetek és elég durva már így. ..kb semmi spórolt pénzem nem maradt, szoval csak mértékkel, de ha a csajszi tényleg Szívesen megteszi, és ő mondta, akkor ritkán nem gáz
2014. aug. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy az első randin elvárható, hogy a pasi fizessen teljesen.


A többin vagy felesben vagy egyszer a nő, egyszer a férfi. Kialakult párkapcsolatban meg pláne ne csak a pasi fizessen.

2014. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
Első válaszoló eléggé rutinos, igaza is van. A frankó az lenne, h az elsőn megbeszélitek, h h legyen később, mármint randin.
2014. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az elején villantásból jó lehet ha a pasi fizet. Kialakult kapcsolatban ez már más ott az fizet akinél éppen van pénz.
2015. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!