Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engem hívott fel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engem hívott fel?

Figyelt kérdés

Szóval a inni voltam a haverokkal, a barátnőm pedig otthon ivott magában, hogy ne unatkozzon. Előre leszögezném, hogy nem élünk együtt, még csak egy városban sem, tehát nem azért ivott magában, mert paraszt voltam elvinni magammal.

Tudni kell róla, hogy régebben pszichológiai problémái voltak/vannak, elég ingadozó az állapota. Természetesen vigyázok is rá, ahogy csak tudom, persze nem fojtom meg, nem mondom neki, hogy mit ne és mit csinálhat, mert már nagylány, de akkor is féltem.

Lecsapott egy üveg bort magában, és részegen rájött a vagdoshatnék. Előtte pont felhívtam, beszéltünk, nem volt vele semmi. Igen, részeg volt, de igazából nem az a ,,engedjük el magunkat" részeg, így maximum a hangjából vehettem volna észre, hogy nem teljesen józan, de az a helyzet, hogy ekkorra már igencsak eleget ittam, hogy érezzem a különbséget a hangjában. Szóval letettem, és az én részemről ennyi is volt a dolog. Ma pedig megtudtam hogy miután én letettem, megkért egy srácot, hogy hívja fel, mert valakivel beszélnie kell. Ez alapból nem zavarna, akkor se ha engem sosem hív fel, de tekintve, hogy ilyen szarul volt, nem engem kellett volna felhívnia? Oké, haverokkal voltam, de nem engem kellett volna hogy hívjon ha baj van? Ráadásul az a srác akivel beszélt pont az, aki a pánikbetegség és a depresszió összes fajtáját magán cipeli, és ő tehet az asszony mostani hullámvölgyéről. Miért pont vele kellett beszélnie? Az anyja? Az apja? Nektek mi a véleményetek erről?


Nem akarok vitát nyitni erről, nem hinném, hogy rosszat akart, de nem az lett volna az alap, ha engem hív fel, ha van valami baj? Igen, nem a dajkája vagyok, de rettentően sz*r érzés, hogy őt hívta, aki tehet az egészről..És nagyon a büszkeségembe tiport az érzés, mert úgy érzem, hogy szerinte nem is tudnék segíteni neki..


2014. aug. 13. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
egye lelki beteget csak egy másik lelki beteg ért meg igazán, vagy aki átérezte milyen dolog is az...és megértésre volt szüksége...nem arra, hogy valaki meghallgassa, hanem arra, hogy valaki megértse, valakivel megoszthassa a fájdalmát...
2014. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet azért fordult hozzá, mert hasonló problémáik vannak, és könnyebb ezt vele megbeszélni.
2014. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
részeg voltál, tehát nem alap, hogy téged hív. Jól tette, hogy inkább valaki józant hívott.
2014. aug. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!