Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el ezt a fiút? Nagyon rosszul vagyok

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, 3 hónapja megismertem neten egy 18 éves fiút, még sose láttam, de bele szerettem, minden nap órákig beszélgettünk...meg is beszéltuk, hogy együtt vagyunk szeretni fogjuk egymást és, hogy ebben a hónapban talizunk...együtt terveztünk...azt mondta, ha 18 leszek elmegyünk innen és később családunk lesz...felhívott többet telefonon...ma szakított....mert látta apu facebook ját és apu nem szimpatikus neki...és kitalált minden féle hülyeséget...és h fél a családomtol...és ez miatt nem tud velem lenni és azt is mondta,hogy 3 napja megismerkedett más lánnyal :( lehet, hogy fura...de szeretem...es fáj a fejem, hányingerem van...nagyon fáradt vagyok, de ez miatt nem tudok aludni...mit tegyek? :'(
2014. aug. 13. 01:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
varazsgombaval
2014. aug. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%

Nekem a zene segíteni szokott ilyenkor. A Dead By April a legjobb ami elűzi a lelki fájdalmat.

Vagy ha nagyon magányos vagy írhatsz nyugodtan:)

A zöldpacsit kérem :)

2014. aug. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem láttad, beleszerettél. Hihetetlen dolgok történnek.
2014. aug. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Szeress belém
2014. aug. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
inakbb belem szeress
2014. aug. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tudom furan hangzik nagyon...de amikor órákig beszélsz vele 3 hónapon keresztül minden nap...akk nem hihetetlen...ő volt az akiben tényleg megbíztam és akinek mindent elmondtam...erre azzal jön h van más...nem akarom, hogy mással legyen :(
2014. aug. 13. 01:45
 7/27 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Apukádról tudsz linkelni képet? Lehet igaza van a srácnak bár a megismerkedtem egy másik csajjal indok többet nyomhat a latba.
2014. aug. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik 1-2 nap múlva. Amúgy meg ha "jócsaj" vagy, akkor hamar találsz másikat.
2014. aug. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egyikőtök sem túl tapasztalt a párkapcsolatok terén.

Csak azt akarom mondani, hogy egy párkapcsolat kemény meló sokszor, és bár az érzelmek hozzátartoznak, nem ez az egyetlen dolog, amiből áll, ahogyan a srác is elkezdett rájönni, amikor édesapád fényképére nézett. Még ha nem is a megfelelő reakciója volt rá. Álmodoztatok egyet, és ezzel semmi baj. Kell is, de a srác a valóságban nem állt készen ilyen szintű komoly kapcsolatra, mint amit megálmodtatok. Ezért menekül. Nem is hiszem, hogy találkozott másik lánnyal, csak próbál elszakadni, mert parázik. Álmodozni, beszélni róla biztonságos.

Hogy mit tegyél? Sétálj egyet, és nézz ki a fejedből, amíg jobban nem érzed magad. Aztán próbálj meg aludni.

2014. aug. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Esetleg DOHÁNYOZZZ!
2014. aug. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!