Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sok csalódás miatt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok csalódás miatt már nincs is kedvem ismerkedni fiúkkal. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:

ne görcsölj rá...barátkozz csak...és ha találsz olyat aki számodra megfelelő és te is neki akkor lépj kapcsolatba...ne mindenáron arra hajts :)


21F

2014. aug. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudod, mindkét nemnél előfordul, hogy a sorozatos csalódások, sikertelenségek után besokall és elmegy a kedve attól, hogy nyisson bárki felé, ez rendben is van, hiszen ez olyan mint egy pohár ami megtelik vízzel, nem tudsz utána többet beleönteni......várj és ne erőltess semmit, próbálj másra koncentrálni, barátokkal, ismerősökkel programokat szervezni, sportolni, olvasni, szórakozni, de ne ismerkedési céllal.

Hagyd a dolgokat a saját medrükben folyni és meglátod hogy lassan elpárolog a víz a pohárból és képes leszel újra és újult erővel nyitni mások felé bizalommal és érdeklődéssel :)

2014. aug. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1.) Töltött káposztát, mert azt szeretem.

2.) Akkor ne ismerkedj fiúkkal...keress kreatív és értelmes hobbit...de ne a szelfizés meg facebook függőség legyen az

2014. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagy ügy, nekem meg ugyanez van a nőkkel kb. 13-14 éve.


Az a pohár nálam sosem ürül.

2014. aug. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiúk helyett próbálj férfiakkal ismerkedni.
2014. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is csalódtam már, egy olyan fiúba akire felnézttem.

Tedd magad túl a dolgokon próbálj meg újra fiúkkal ismerkedni.

Nem mindegyikbe csalódsz vanak rendesek is.

2014. aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát akkor barátnőiddel járj el szórakozni, lazíts kicsit, legyél a családoddal, élj a hobbidnak, tanulj/dolgozz! aztán majd egyszer úgyis elkezd viszketni az a nuncos, nem kell aggódnod, nincs semmi baj veled! :D
2014. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!