Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem is vagyok szerelmes bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is vagyok szerelmes bele?

Figyelt kérdés
Egy lannyal mar tobb eve ismerjuk egymast. Most az utobbi idoben pedig mar mind a ketten tobbnek tekintettuk egymast mint baratnak. Kezdetben en bele voltam bolondulva. Mostanaban mar viszont nem erzem ezt az eros szerelem erzest. Viszont ha talalkozom vele akkor pedig megint elojon ez az erzes hogy imadom. Nemtudom hogy mit erzek iranta nem szeretnem hulyiteni sem. Ti mit gondoltok?
2014. aug. 13. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni!!
2014. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha találkoztok, és megint előjön az érzés, akkor egyértelmű hogy szereted. de aztí hogy mit érzel iránta, ismeretlen emberek nem igazán tudják neked megmondani, ezt te magad érzed!:)

Szerintem találkozzatok minnél többet, legyetek együtt,és ha utána sem vagy biztos az érzéseidben, akkor inkább hagyd, és beszéld meg vele.

2014. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom a segitseget aztan tenyleg megprobaljuk es meglatjuk.
2014. aug. 13. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!