Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy MINDENKINEK megvan a párja valahol, csak meg kell találnia? Van olyan, hogy valaki senkinek nem kell? (senkinek nem tetszik)

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
lehet hogy vki senkinek se tetszik, pl egy pszichopata nem túl kelendő
2014. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Kurtz Bickle ***** válasza:
33%
Jó lenne hinni benne, de szerintem ez a nagy számok törvénye alapján működik. Minél különlegesebb és értékesebb valaki, annál jobban "válogathat", míg egy előnytelen külsővel rendelkező gyarló embernek be kell érnie a hozzá hasonlóakkal, vagy pedig marad az egyedüllét.
2014. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
5%
Mi az, hogy a párja? Párja olyannak van, ami valamilyen szinten hiányos. Én nem tartom magam hiányosnak, nem szorulok rá a kiegészítésre, ennek ellenére igénylem az emberek társaságát. Az ilyeneket lelki társnak hívják. Amúgy nem, ebbe a baromságba azok hisznek, aki a sorsba meg az elrendelésbe is, tudod vannak olyan szociálisan nulla emberek, aki képtelen kapcsolatok kiépítésére, na nekik nincs "párjuk" a világon. Nem úgy megy az, hogy összeraksz két idiótát, aztán táddá egymásra találnak, sok olyan ember van, aki senkinek se kell.
2014. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%

Ez egy romantikus hülyeség.

Az emberek nem olyanok, mint a kirakós össze illő darabjai. Mert ha igen, akkor az özvegyek sem házasodnának újra. Például.

Az emberek formálódnak, változnak. Az IGAZI nem felbukkan, hanem megismersz valakit, aki aztán IGAZIVÁ válik. De neked is alkalmazkodni kell hozzá.

Azok az emberek nem kellenek többnyire senkinek, akik nem képesek alkalmazkodni, kompromisszumot kötni kicsit sem, mert azt hiszik, hogy az igazi majd minden tekintetben simulékony lesz.

2014. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy "kell" ő. Nálam például az van, hogy mindenki barátnak akar engem, mert őszinte, kedves vagyok, ugyanakkor kimondom, amit gondolok. De hát kösz, barátom már van épp elég... Persze párként rám sem néznek.
2014. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nekem is meg van, csak épp Japánban él, és épp ugyanolyan szegény, mint én. Így nem találkozhatunk...
2014. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem, egy nagy f*$zság, amit széplelkű kis- és nagylányok előszeretettel elképzelnek.



"Van olyan, hogy valaki senkinek nem kell? (senkinek nem tetszik)"


Szerintem simán, itt van például ez az ember:


https://www.youtube.com/watch?v=DStwXsmZ3OE

2014. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
akik hülyeségnek tartják azok szerintem nagyot tévednek a mostani párommal 3-4 évvel ezelőtt találkoztam legelőször akkor egymásba szerettünk nem sokat voltunk együtt egy váratlan költözés miatt elszakadtunk egymástól és megszakadt a kapcsolat köztünk semmit nm tudtunk egymásról 2-3 évig és tavaj novemberbe a facebook segítségével ráleltem pont ott abban a várodban tanul ahol én (szegeden) és azóta is együtt vagyok vele akkor mi ha nem a sors meg ha az emberneke nem teremtettek egy párt ?
2014. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó, mindez hatásosabb lett volna, ha a mondanivalódat nem tagolatlanul, vesszők és nagybetűk nélkül, a "tavaly" szót nem j-vel írva nem egy kiragadott személyes példát hoztál volna fel. Egy példa nem példa.
2014. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Én hittem ebben, és 5 év után meg is találtam:)


Szerintem nincs olyan, hogy senkinek se kell valaki. Csak nem találta még meg azt az egyet aki tökéletesen passzol hozzá, nem próbálkozik eléggé, nem ismerkedik valamilyen formában, csak ül és a sült galambra vár hogy majd házhoz jön az igazi. Sok oka lehet ha valaki sokáig egyedül van.


Az nem úgy működik, legalábbis iszonyú ritka, hogy valaki nem csinál semmit, nem ismerkedik, mégis összejön neki:)

2014. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!