Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik, de alig ismerem, ráadásul barátnője is van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az egyik barátomon keresztűl ismerkedtem meg egy fiúval..kb.1hete...de akkor is csak 2szer láttam..azután bejelöltem facebookon(de mikor megnéztem az adatlapját láttam hogy kapcsolatban van..persze reménykedtem hogy ezt még régebben irta ki és csak elfelejtette leszedni..de mikor ráírtam ezt ő is megerősítette..) szerintem szerelmes vagyok..de nemtudom hogy hagyjam vagy még küzdjek..
2014. aug. 13. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

hagyd

alig ismered, most még könnyű hagyni az egészet

2014. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyél kedves vele, és szerintem küztdj, mert a kapcsolatnak is vége lehet, de ne érd el azt, hogy megcsalja miattad a barátnőjét :)
2014. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtős. PONT.
2014. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fényember ***** válasza:

Képzeld el, hogy te vagy a barátnő, és van egy pasid akit imádsz. NA most azt is képzeld el hogy a barátodnak egy ismerős csaj barátja ilyeneket írogat a barátodról, és szeretné megszerezni. Tegyük fel hogy az a csaj sikerrel jár, és ott hagy (rosszabb esetben megcsal) ezért a csajért.

NA ha elképzelted, akkor most már tudod hogy hagynod kell!

Komolyra fordítva a szót...tényleg hagyd! Ha nektek valamikor együtt kell lennetek együtt lesztek tisztességesen. Ha szétmennek a barátnőjével úgy küzdesz érte ahogy akarsz, de így hogy van barátnője tartsd tiszteletben az embertársadat és ne cs*szd el a kapcsolatát!

2014. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!