Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne újra olyan?

Figyelt kérdés
Van 1 pasi akivel régen beszéltem fb-n, és azt tervezgettük hogy talizunk, meg együtt leszünk ,ilyesmi. Aztán pár hónapig nem kommunikáltunk, mivel kicsit összevesztünk és utánna nem is írt. De most pár napja rá írtam, és jól elbeszélgettünk mintha meg sem történt volna az a 'kis' vita ami régen volt. És lájkolta az új képem is utánna.Olyan közvetlen volt mint régen, bár nem említette hogy komolyan akarna még valamit.De én úgy érzem szeretnék vele lenni, ahogy régen terveztük. Azóta még nem írt, de én szeretnék még rá írni . Szerintetek hogy 'építsem' újra azt a kapcsolatot ami régen volt? Lassan, türelmesen ?

2014. aug. 13. 18:32
 1/8 A kérdező kommentje:
(L/20)
2014. aug. 13. 18:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. :) úgy néz ki érted. Lassan, türelmesen..
2014. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mr. Truth ***** válasza:
Egy próbát megér... :)
2014. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
remélem sikerül,.. ha közben nem lesz valakije :(
2014. aug. 13. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Megint a lényeg marad ki! Min vesztetek össze?
2014. aug. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát azon hogy volt vagy 2 hét hogy nem írt, és azt hittem már nem érdeklem,és másik fiúval kezdetem foglalkozni sajnos.Aztán ezért megharagudott és picit összevesztünk :\
2014. aug. 13. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugye-ugye! Lényeges információk ezek!!! Nem biztos, hogy majd akar komolyabbat!
2014. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:(
2014. aug. 13. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!