Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emberek! Szerintetek baj, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek! Szerintetek baj, ha túl sok a közös?

Figyelt kérdés
A barátommal rengeteg közös dolog van bennünk. Konkrétan befejezzük egymás mondatait, néha olvasunk egymás fejében. Sokszor versenyzünk, ki a gyorsabb. Nagyon kevés a dolog, amiben ne egyeznénk. Nemrég kezdtük egy a kapcsolatot... Félek, hogy egy időn túl megunjuk egymást, mert túlságosan hasonlítunk. Mondjuk ő zárkózottabb típus,én határozottan nyitott. Mi a véleményetek erről? L

2014. aug. 13. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem baj az. Nem kell mindig össze ragasztva lenni és nem fogtok egymásra unni.
2014. aug. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mr. Truth ***** válasza:

ha sok bennetek a közös akkor egyformán reagáltok is erre a "problémára"

csak lazán gyerekek ne görcsöljetek ilyen hülyeségen... ha eddig nem volt para akkro azért nem volt mert nem ezen vergödtetek hogy sok a közös... akkor tartsátok meg ezt a jo szokásotokat és késöbb se lesz probléma

2014. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A különböző emberek is megunhatják egymást idővel, mivel kiismerik a másik másságáta, ami szintén nem feltétlenül változik.
2014. aug. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Hát, amiben nem hasonlítunk, abban kiegészítjük egymást, ő például elviseli a hiszijeimet (amit a környezetemben kevesen), én meg mindig könnyen le tudom nyugtatni, ha bármi miatt ideges.
2014. aug. 13. 18:54
 5/5 PearlDiver ***** válasza:

Inkább örüljetek, hogy ennyire jól megértitek egymást. Ne csináljatok problémát abból, ami nem probléma :)

Szerintem hülyeség egy kapcsolatot aszerint alakítani, aszerint viselkedni hogy az emberek milyen szabályokat állítanak fel róla (pl. hányadik randin mit szabad és mit nem), sokkal több múlik a saját elhatározásodon.

24F

2014. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!