Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Haragudnátok a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Haragudnátok a barátotokra?

Figyelt kérdés
Tegnap délután a barátom felhivott, hogy este dolgoznia kell mennie éjfélig kb Sziget Fesztiválra. Szegényt nagyon sajnáltam, még mondtam is neki, mekkora szívás hogy nem ihat, főleg hogy kocsival ment ki. Aztán este 10-kor hívott,hogy nem jön haza, kinn marad a munkatársaival hajnal 1-2-ig és a kocsiban alszik,reggel hazavezet. Nem is volt semmi probléma,még írtam is neki egy Smst, hogy érezze jól magát. Na de ma kiderült,hogy igazából már délután tudta,hogy ott marad bulizni,mikor én mondtam neki hogy sajnálom hogy nem bulizhat... Hülyeség vagy haragudnátok hogy elhallgatta?
2014. aug. 13. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nem haragudnék , de ki kellene engesztelnie :D
2014. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát egy kicsit haragudnék, vagyis rosszul esne
2014. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak rosszul esne.
2014. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megharagudnék, mert ezzel akkor azt akarta, hogy ne menj...
2014. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit megharagudnék. Nem mutatnám nagyon, de azért megjegyezném neki, hogy előbb miért nem mondta el.
2014. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!